OneTicket – Jedna jízdenka 4+

CENDIS, s.p.

Designed for iPhone

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

OneTicket je koncipována jako univerzální otevřená jízdenka, která umožňuje cestování libovolnými vlakovými spoji po celé České republice. Hlavní výhodou je, že jízdenka je přestupní, a to i v případě, že cestujete s více dopravci. Na dálkových linkách i v regionech dnes provozuje osobní vlaky i rychlíky stále více konkurenčních dopravních společností a jen díky OneTicket už není nutné mít jízdní doklad vydaný konkrétním dopravcem, ale stačí mít doklad jediný - OneTicket – Jedna jízdenka.

OneTicket zajišťuje cestujícím všechna práva plynoucí z tzv. jednotné přepravní smlouvy. Co to znamená? Zapojení dopravci odpovídají za plnění přepravní smlouvy společně a nerozdílně, což dosud nebylo reálné. Svá práva vyplývající z přepravního řádu můžete uplatnit u kteréhokoli ze zapojených dopravců.

= PROČ OneTicket? =

* Kupte si OneTicket a cestujte bez stresu. Při přestupu už nemusíte řešit, jestli cestujete s modrým, žlutým nebo zeleným dopravcem. Pro všechny vám stačí jeden jízdní doklad.
* S OneTicket platíte podle délky trasy, tj. počtu kilometrů bez ohledu zóny, pásma, nebo dopravce.
* Svou jízdenku si snadno zakoupíte v mobilní aplikaci. Jízdenka se do aplikace uloží a kdykoliv jí budete potřebovat, stačí ji v aplikaci zobrazit. Odpadá tak nutnost tisknout papírovou jízdenku. Při kontrole ukážete kód jízdenky na displeji telefonu a je to!
* OneTicket si můžete pořídit také v e-shopech a kamenných pokladnách všech zapojených dopravců nebo, cestujete-li ze zastávky, ve které pokladna není, také ve vlaku.
* OneTicket si můžete koupit jak pro jednotlivou jízdu (jednosměrnou i zpáteční), tak i jako traťovou nebo síťovou jízdenku, a to od 7 do 365 dní platnosti (platí u síťové jízdenky).
* OneTicket lze koupit do obou běžných vozových tříd.
* K OneTicket jízdence lze snadno koupit místenku do konkrétních spojů zapojených dopravců.
* Pokud se vám změní plány, OneTicket můžete kdykoliv před prvním dnem platnosti vrátit. To provedete buď v aplikaci, e-shopu nebo na pokladně u dopravce. Záleží, kde jste ji koupili.

= PODPORA =

Potřebujete s něčím poradit nebo se chcete na něco zeptat? Napište na naši podporu na info@oneticket.cz nebo nám zavolejte na zákaznickou linku na tel.: +420 222 266 755. Jsme na příjmu od pondělí do neděle NONSTOP.

= DŮLEŽITÉ ODKAZY =

Chcete si koupit OneTicket na počítači? Stačí navštívit e-shop na oneticket.cz.

Všechny informace o OneTicket naleznete na oneticket.cz.

Najdete nás také na sociálních sítích. Navštivte náš Facebookový profil @jednajízdenka nebo také účet na Twitteru @jednajízdenka

Smluvní přepravní podmínky naleznete na https://asistence.oneticket.cz/files/SJT-SPPO.pdf

What’s New

Version 1.3.1

Doplnění slevových karet invalidity třetího stupně

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

structuralpotato ,

Beautifully designed, works well

Really happy with this app

App Privacy

The developer, CENDIS, s.p., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel