Screenshots

Description

Bu uygulama bir esnek tesisat hattı tasarlarken boyutlandırma ve hesaplama konusunda size yol gösterir. Kafa karıştırmadan direkt olarak tesisata bağlanacak cihazı seçmenize olanak tanır.
 
Yapmayı düşündüğünüz PAKTERMO tesisatı ile ilgili az sayıda bilgi girmenizi ister ve isabetli sonuçlar verir. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Hattınızın uzunluğunu ve PAKTERMO hortumunuzun çapını girin, izin verilen maksimum cihaz kapasitesini KW cinsinden görün. İsterseniz propan için isterseniz de doğal gaz için hesaplama yapın.
 
Herhangi bir isteğinizi PAKTERMO ile paylaşmaktan lütfen çekinmeyin.

Bize ulaşın:
paktermo@paktermo.com

- - - - - - - - - -

This application guides you about sizing and calculation when designing a flexible installation line. And the app directly allows you without confusion to select device to be connected to the installation.
 
It requires only two information about your PAKTERMO installation and gives accurate results. The application is very easy to use. Simply select nominal diameter of your PAKTERMO hose and select the line lenght, and see the maximum allowable device capacity in KW. If you wish, calculate for natural gas or calculate for propane.
 
Please feel free to share any of your requests with PAKTERMO.
 
Contact us:
paktermo@paktermo.com

What’s New

Version 1.4

The formula has been improved

App Privacy

The developer, PAKTERMO OLCU ALETLERI VE BORU SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Productivity
Business
Business
Business
Business
Business