Screenshots

Description

Hepimiz hayatımızda daha iyi bir şey için yer açmak istiyoruz. Daha iyi uyumak, daha iyi odaklanmak, potansiyelimizi daha iyi kullanmak, kendimizi sevmek ve daha iyi bir insan olmak istiyoruz. Ama bir sorun var. Yer yok! Zihnimiz türlü düşüncelerle dolu.

Bizler de seninle aynı dertten muzdarip, zihin sağlığımızı önemseyen insanlarız. Çözümü bir süre dışarıda aradıktan sonra, kendi içimize bakmaya kadar verdiğimizde fark ettik ki, yaşadığımız bu çılgın dünyada hepimizin ana ihtiyacı sadece birazcık durmak.

Tıpkı senin gibi bizim de hayatımız çok hızlı akıyor. Hayatımızı koşturarak inşaa ediyoruz ve ne kadar kontrol etmeye çalışırsak çalışalım, yaşam su gibi kendi yolunda ilerliyor. Bu sırada yapabileceğimiz tek şey etrafımızda gerçekleşenleri yargılamadan, olduğu gibi fark etmek, onlarla kalabilmeyi deneyimlemek.

Birlikte çıkacağımız bu yolda doğru ya da yanlış diye bir şey yok. Ortada size aydınlanmanın sırrını verecek bir guru ya da ruhani rehber de de yok; ama bütün bunlardan çok daha önemli birisi var: Kendin!

Patika olarak amacımız, yaşamına biraz sakinlik, biraz mutluluk katmak ve bolca kendini hatırlatmak. Bugün hayatının yepyeni bir dönemine başlamak için harika bir gün olabilir. Hadi, biraz daha sakin ve biraz daha mutlu, yeni bir sen için, yalnızca bir adım at ve kendi Patika'nı yarat!

*

Patika'daki tüm içerikleri alanında uzman akredite mindfulness (bilinçli farkındalık) eğitmenleri hazırlıyor. Meditasyon yapmayı öğrenmek için özel olarak hazırladığımız 'Temel Giriş' programı, uluslararası alanda bilimsel olarak kabul gören MBSR'a (Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programına) dayanıyor. Bu şekilde mindfulness meditasyonlarına giriş yapabilir, ardından stres, odaklanma, uyku, motivasyon ve şefkat gibi konularda, gün gün uygulayabileceğiniz programlarla pratiklerini derinleştirebilirsin.

'Keşfet' bölümünde ihtiyacın olan her anda, canının istediği her yerde uygulayabileceğin özel günlük pratikler hazırladık. Evde işe giderken yorucu bir yolculuk sırasında ya da senin için çok önemli bir toplantıya hazırlanırken, gece düşüncelerle boğuşup bir türlü uyku tutmadığında ya da sabah gününü planlamak için biraz kafanı dinlemek istediğinde; günün her anında Patika yanında!

150'den fazla meditasyon kaydımız, sürekli güncelleniyor. Bizi tercih eden 100.000 sevgili kullanıcımıza, bizim için çok heyecan verici olan bu sürecin bir parçası oldukları ve bizimle birlikte meditasyon yaptıkları için gönülden teşekkür ederiz. Patika'da görüşmek dileğiyle!

* Abonelikler Hakkında *

- Patika Pro üyelikleri, aylık, yıllık ve ömür boyu olmak üzere üç çeşittir.
- Ödemeler, satın alma işleminin onaylanması durumunda, diğer uygulamalarında olduğu gibi iTunes hesabından tahsil edilir.
- Aylık ve Yıllık abonelikler, süreleri bitiminden 24 saat öncesine kadar iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Otomatik yenileme, satın aldıktan sonra kullanıcının iTunes Hesap Ayarlarına giderek kapatılabilir. Cari döneme ait son 24 saat içinde hesap yenilenecek şekilde ücretlendirilecek ve yenileme maliyeti sağlanacaktır.
- Aktif olan abonelik süresi boyunca, var olan abonelik iptal edilemez.
- Deneme süreleri, Aylık abonelikler için 3 gün, yıllık abonelikler için 7 gün olarak tek sefer kullanılabilir. Ödemeler deneme süresinin bitiminde otomatik olarak çekilir.
- Otomatik yenilemeler hakkında bilgi almak ve abonelik iptali için bu linke bakabilirsin: https://support.apple.com/tr-tr/HT202039
- Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik anlaşmamızı incelemek istersen: http://www.patika.me/gizlilik

Ayrıca Patika'daki meditasyon pratiklerini istersen Apple Health uygulamasında farkındalık dakikası olarak takip edebilirsin.

Bizim hakkımızda daha fazla bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı Patika App ismiyle bulabilirsin. Ayrıca her türlü sorunuz ve görüşünüz bizim için çok değerli. Bize her zaman hey@patika.me adresinden ulaşabilirsin.

Sevgiler!

What’s New

Version 1.5.19

Önce derin bir nefes aldık ve bir kaç basit hata düzeltmesi yaptık.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Information

Provider
PATIKA SAGLIK DANISMANLIK VE TEKNOLOJI HIZMETLERI TICARET SANAYI LIMITED SIRKETI.
Size
63.5 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Catalan, French, German, Italian, Portuguese, Spanish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Aylık Patika Pro £4.99
  2. Yıllık Patika Pro £35.99
  3. Ömür Boyu Patika Pro £41.99

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like