iPhone Screenshots

Description

Program TV Telemagazyn to zawsze aktualny program telewizyjny, informacje o ulubionych serialach, filmach i programach telewizyjnych w Twoim telefonie. Łatwo i szybko poznasz najnowszy program TV – zaplanuj co będziesz oglądać wieczorem i ustaw przypomnienie. Nasza aplikacja przypomni Ci w odpowiednim momencie, że już czas zasiąść przed telewizorem.

Aplikacja Program TV Telemagazyn umożliwia przeglądanie programu telewizyjnego z dowolnego miejsca na świecie. Ponad 300 kanałów telewizyjnych polskich i zagranicznych. Możesz dostosować swoją ulubioną listę stacji telewizyjnych aby nie przegapić emisji ulubionego programu. Wiemy, jak bardzo lubicie korzystać z Telemagazynu za pośrednictwem aplikacji mobilnych, dlatego wychodzimy na wprost Waszym oczekiwaniom i prezentujemy nową wersję naszej aplikacji. Teraz Telemagazyn.pl może być zawsze z Wami!

Najważniejsze funkcje:

• Dostosowanie wg dostawcy – aplikacja dostosowuje listę kanałów do posiadanego dostawcy (NC+, Cyfrowy Polsat, Inea, UPC, Vectra, Multimedia, Telewizja naziemna)
• Ulubione stacje – stwórz własną listę stacji telewizyjnych
• Ciekawe treści – streszczenia odcinków seriali, pełne opisy filmów, biografie aktorów oraz galeria zdjęć każdego z programów
• Hity dnia – sprawdź co dziś poleca redakcja Telemagazynu
• Szybkie i wygodne wyszukiwanie programów i stacji TV
• Ustawienie przypomnienia o nadchodzącym programie, filmie czy serialu
• Przejrzysty i wygodny design
• Wyświetlanie pod każdym programem jego numeru na pilocie.

W naszej aplikacji znajdziesz polskie programy tv takich stacji jak Polsat, Polsat Sport, program tv TVN, program TVP, program tv NC plus, Canal plus, jak również HBO, czy Puls. Znajdziesz tu również mniej popularne stacje, których na próżno szukać w podobnych aplikacjach. A to wszystko w jednym i wygodnym miejscu na wyciągnięcie ręki.

What’s New

Version 2.0.0

Oddajemy w Wasze ręcę całkowicie nowy intefejs aplikacji. Wierzemy, że ułatwi on dostęp do najważniejszych funkcji oraz sprawi, że aplikacja będzie przyjemniejsza w codziennym kontakcie. Dodatkowo zadbaliśmy o stabilność aplikacji. Od tej pory powinna ona działać sprawniej na każdym z urządzeń. Mamy nadzieję, że nowa odsłona Telemagazynu przypadnie Wam do gustu.

Ratings and Reviews

ToroTaurus ,

I kamieni kupa

Restartuje sie a w ios12 nie dziala za to wyswietla swietnie reklamy na caly ekran.

Bumbaj ,

Niesamowita aplikacja!!

Spodziewałem się kolejnego standardowego programu TV..
To co znalazłem przerosło moje oczekiwania.. Kapitalne.. Proste.. Mega funkcjonalne!!!

Polecam..

Plast1234 ,

Great! Świetny app!

Dużo kanałów.
Aktualny program.
Możliwość przypomnień.
Możliwość ustawienia stref czasowych.

App Privacy

The developer, Polska Press sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like