Screenshots

Description

Szukasz najlepszych gazet i czasopism, źródeł wiarygodnych informacji oraz różnorodnej prasy, jednak nie chcesz wychodzić z domu? To wszystko znajdziesz w aplikacji Publico24 Newsstand.

Dzięki aplikacji mobilnej, możesz korzystać z Publico24 Newsstand gdziekolwiek jesteś. Podróżując samolotem, jadąc pociągiem, będąc w taksówce, siedząc na trawniku w parku – masz dostęp do wartościowych tytułów e-prasy. Możesz czytać bez limitu oraz co najważniejsze online lub offline, ponieważ tytułu możesz pobierać na swój tablet lub smartfon i cieszyć się czytaniem w miejscach bez dostępu do internetu.

Publico24 Newstand możesz używać w formie subskrypcji, dającej Ci nielimitowany dostęp do wszystkich dostępnych tytułów w aplikacji za niską comiesięczną opłatę albo po prostu kupując pojedyncze wydania.

Publico24 Neststand jest także dostępne w strefach naszych partnerów, którymi są restauracje, kawiarnie, poczekalnie lekarskie, dworce, hotele, stacje benzynowe, etc. Dzięki integracji z beaconami, czyli małymi urządzeniami, które bezpośrednio łączą się z telefonami lub innymi urządzeniami przenośnym, masz możliwość darmowego dostępu do wybranych tytułów z kiosku Publico24 w ograniczonym zakresie.

Cyfrowy kiosk to produkt brandowany marką Publico24 Newsstand. Znajdują się w nim tytuły aktualnych wydawców firmy, którzy podpisali z Publico24 Sp. z o.o. umowę o współpracy pozwalającą na sprzedaż ich tytułów przez aplikację cyfrowego kiosku Publico24.

Aplikacja oferuje płatne oraz bezpłatne wydania magazynów.

What’s New

Version 4.1.0

Poprawa drobnych błędów

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Oleczek ,

Ciekawy

Ciekawy pomysł i funcjonalny Pobieram sobie zawsze do pociagu cos do czytania

Information

Provider
CLOUD MOBILE MEDIA SP Z O O
Size
63.1 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, German, Polish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. LaVie Magazine - 9/2016 £1.99
  2. LaVie Magazine - 8/2016 £1.99
  3. LaVie Magazine - 7/2016 £1.99

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like