SOS life & service 4+

Erez Rosenberg

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

SOS life and service - האפליקציה שיכולה להציל אתכם. וגם לתת לכם שקט נפשי ביחס לאנשים היקרים לכם.

אפליקציית אס או אס (לייף אנד סרוויס) היא אפליקציה מתקדמת למצבי חירום שיכולה להציל אתכם ואת היקרים לכם, במצבי חירום משני סוגים: מצב חירום של סכנת חיים ממשית כגון, תקיפה, חטיפה, אונס, מצב חירום רפואי וכו. ומצב חירום אישי בו נקלעתם למצב בו אתם זקוקים באופן דחוף ביותר לשירות דחוף, או לאיש מקצוע דחוף.

ובנוסף - קבלו פיצ'ר בונוס ייחודי מדליק ושימושי - כפתור "נדנוד" - "התקשר אלי בדחיפות" המאפשר למשוך את תשומת לבו של אחד משלושת האנשים הקרובים אליכם, שמשום מה, לא עונה לכם, כשאתם "חייבים" שיענה לכם ממש ממש דחוף.

הורידו את האפליקציה ותורידו שתי ציפורים במכה אחת - גם האפליקציה המתקדמת והיעילה ביותר להצלת חיים באמצעות חברים ומשפחה (המסך הראשי שנפתח מייד), וגם האפליקציה היעילה ביותר להזעקת מספר מצומצם של נותני שירותים להם אנו נזקקים לא פעם ממש בדחיפות כדי ש"יצילו" אותנו במצב בעייתי שדורש פעולה דחופה (המסך המשני שנפתח עם הסטת המסך הראשי שמאלה).

כשאתם במצב מסכן חיים ולוחצים על כפתור המצוקה ששולח קריאת SOS לעזרה ל"נאמני החיים" שלכם, שמקבלים התראה המלווה בסירנה. ואז, ברגע ש"נאמן חיים" שלכם פותח את הטלפון, מתפרץ מולו מסך ההתרעה עם פרטי קריאת המצוקה שלכם, כולל מיקום על המפה, כפתורי שיתוף וכפתור חיוג מהיר המאפשר לו לחזור אליכם במיידי, כדי לנסות לראות מה מצבכם.

ההודעה המתפרצת מגובה גם בהודעת SMS עם קישור למפת גוגל עם המיקום המדוייק.

חשוב לציין כי האפליקציה אינה מהווה תחליף לכל פעולה שהייתם עושים לולא היתה לכם האפליקציה, כגון הזמנת אמבולנס, משטרה, מכבי אש וכו, או בריחה מאזור הסכנה.

הפעולה של שליחת ההתרעה באמצעות אפליקציית SOS, מהווה פעולת גיבוי, שאכן עשויה להציל את חייכם, כשהנאמנים שלכם פועלים ברקע, במקביל כדי לסייע לכם או לדאוג שסיוע יגיע אליכם. ובמקביל גם מנסים להגיע אליכם בעצמם. לכן, כשאתם בסכנה - לחצו על כפתור ההתרעה המתאים (לוקח 2-3 שניות), והמשיכו לנסות לבצע פעולות שיצילו אתכם.

SOS service - ממוקם במסך השני (החלקה שמאלה) של האפליקציה ומאפשר לכם להזמין נותני שירותים ובעלי מקצוע להם אתם נזקקים בדחיפות - סוג של "מצב חירום טכני"

לוחצים על הקטגוריה המתאימה ומייד יופיעו לכם על מסך האפליקציה, נותני השירותים ובעלי המקצוע החיוניים למתן שירות מיידי, ככל שהם פנויים לכך. במידה ואין בנמצא נותן שירות של מערכת SOS service בסביבתכם, יופיע כפתור חיפוש מהיר של גוגל, שבלחיצה אחת יבצע חיפוש מהיר של אותו נותן שירות שחיפשתם, בסביבה בה אתם נמצאים.

בנוסף, ראוי לציין שנותני השירות הדחוף שמופיעים באפליקציה, מעבר להיותם בעלי מקצוע נבחרים, הם גם אלו שתומכים באפליקצית SOS ומאפשרים את תפקודה והמשך פיתוחה.
לכן, נשמח אם תפרגנו להם ותזמינו מהם שירות גם כשלא מדובר ב"מצב חירום". גם כי מדובר באנשי מקצוע מעולים וגם כי פשוט מגיע להם כי הם אלו שמאפשרים את קיום האפליקציה שיכולה באמת להציל אתכם.

הורידו עכשיו את האפליקציה, הזמינו בקליק אחד 3 אנשים קרובים אליכם, שאתם סומכים עליהם שיוכלו לסייע לכם בשעת סכנה, ומנו אותם לנאמני חיים שלכם בעת סכנה. כי ערבות הדדית - מצילה חיים!

בנוסף, תוכלו להנות מיכולת המערכת לאתר ולהזעיק בדחיפות מספר סוגי נותני שירות שאנו לא פעם נזקקים להם בדחיפות.

וגם תוכלו להינות ביומיום מהפיצ'ר הייחודי החדש והמדליק - "תתקשר אלי דחוף" - שמאפשר לכם ללחוץ על כפתור ה"נודניק" הנמצא בצמוד לכל אחד משמות שלושת נאמני החיים שלכם (שבאופן טבעי, הם אנשים קרובים מאוד אליכם) כשאתם חייבים שהם יענו לכם ממש לשניה, והם לא עונים - אם זה בגלל שאינם שמים לב לטלפון שלהם כי הם עסוקים, או שהם בשיחה ארוכה. ואתם "חייבים" לקבל מהם תשובה, או מידע ממש בדחיפות, או במקרה שיש לכם צורך להודיע להם משהו דחוף שאינו סובל דיחוי. זאת כמובן, לאחר שהפעלתם שיקול דעת שזה חשוב מספיק, כדי להפריע להם במה שהם עושים כרגע (משהו דחוף שאינו מצב חירום מסכן חיים), לחצו על כפתור ה"נודניק" ליד השם המתאים והוא יקבל התרעת נדנוד עדינה שתמשוך את תשומת לבו עם מסך הודעה מתפרץ - "תתקשר אלי דחוף" עם כפתור חיוג מהיר אליכם.

What’s New

Version 2.6

- ביצועי אפליקציה משופרים.
- הבאג תוקן.

App Privacy

The developer, Erez Rosenberg, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Utilities
Utilities
Utilities
Business

You Might Also Like

Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities