Screenshots

Description

Dünya mutfaklarının en lezzetli ve sağlıklı olanlarından biri şüphesiz Uzak Doğu mutfağıdır. 1997’den beri birbirinden lezzetli ve farklı Uzak Doğu yemeklerinin en gözde adresi ise şüphesiz SushiCo.

Sürekli farklı lezzetlerin ve yeniliklerin peşinden koşanlara Uzak Doğu mutfağını sunan SushiCo, açıldığı günden bu yana yeni alışkanlıkların yaratılmasında da öncü olmaya devam ediyor. Uzak Doğu mutfağının incileri olan Çin, Sushi ve Thai yemeklerinin tümü bu ülkelerden gelen aşçılar tarafından hazırlanarak yerel tüketici için gerçek bir lezzet şöleni yaratılıyor.

14 yıldır Uzakdoğu mutfağını sevdiren, kalitesinden ödün vermeyen SushiCo İstanbul’da Altunizade, Astoria, Bahçeşehir, Ataköy, Ataköy A Plus, Kanyon, Kemerburgaz, İşkule, Nişantaşı, Palladium, Suadiye, Ümraniye Meydan, Kavacık; KKTC’de Lefkoşa; Ankara’da Gaziosmanpaşa, Panora ve Gordion Avm; Antalya’da Lara ve Alanya, İzmir’de Alsancak, toplam 20 şubesi ile yeni lezzetler sunmaya devam ediyor.

20 şubeye iPhone ile sadece tek bir tık ile ulaşabilir ister işte, ister evinizde bu sağlıklı lezzetler ile bir Uzak Doğu yolculuğuna çıkabilirsiniz.

What’s New

Version 5.0

SushiCo'da her zaman değişiklik ve iyileştirmeler yapıyoruz. Bir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için güncellemelerinizi açık tutunuz.

- Performans geliştirmesi yapıldı.

Information

Provider
BNS GIDA VE TURIZM HIZMETLERI A.S.
Size
21.2 MB
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Italian, Spanish, Traditional Chinese, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like