Screenshots

Description

WeddingDreamAPP to miejsce stworzone z myślą o przyszłych Parach Młodych. Izabela Janachowska zbudowała miejsce w którym przyszli małżonkowie bedą mogli kompleksowo przygotować się do najważniejszego dnia w swoim życiu. Stało się to możliwe dzięki szeregowi funkcjonalności przygotowanych przez ślubną ekspertkę. I tak, obok kilkudziesięciu materiałów filmowych, nagranych specjalnie do aplikacji i wyselekcjonowanych artykułów, które mają za zadanie maksymalnie ułatwić planowanie ślubu i wesela, w aplikacji znajdą się:

1. Ślubny harmonogram: rozpisane krok po kroku (a właściwie miesiąc po miesiącu) czynności, które przyszli nowożeńcy powinni wykonać, żeby przygotować perfekcyjną uroczystość;
2. Kalendarz: dzięki niemu narzeczonym nie umkną daty spotkań z podwykonawcami, przymiarek sukni ślubnej, czy odbioru obrączek
3. Budżet: funkcjonalna zakładka, w której nowożeńcy mogą zaplanować (i kontrolować) swój budżet
4. Lista gości: tworzenie i zarządzanie listą gości jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Jeden rzut oka pozwoli sprawdzić, którzy goście potwierdzili obecność, którym potrzebny będzie nocleg, czy na przyjęciu pojawią się dzieci
5. Moi podwykonawcy: to miejsce, w którym para młoda może zapisać kontakt do wybranych podwykonawców lub znaleźć odpowiednich usługodawców.
6. Planner stołów: przydatne, interaktywne narzędzie do zaplanowania usadzenia gości na sali weselnej.
7. Quizy: odrobina rozrywki i przerwy od procesu planowania. Tu przyszła para młoda może sprawdzić, gdzie powinna udać się w podróż poślubną, w jakim stylu „powinno” odbyć się ich wesele, i jaki rodzaj sukni ślubnej najlepiej pasuje do przyszłej małżonki,
8. Ślubne pogotowie: dzięki tej funkcjonalności Pary Młode, które w trakcie organizacji swojego ślubu i wesela natrafią na problemy czy przeszkody będą mogły skontaktować się z Izabelą Janachowską i jej teamem.

What’s New

Version 1.5.0

- Dodaliśmy nową zakładkę DIY
- Poprawiliśmy wydajność
- Naprawiliśmy znalezione błędy


Ratings and Reviews

2.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

valar1 ,

Dobry pomysł, niestety niedopracowany

Największa przewaga nad konkurencyjnymi aplikacjami - genialna opcja planowania stołów. Przeciąga się nazwisko gościa na konkretne miejsce i nie dość że widać gdzie kto siedzi, to jeszcze nazwisko znika z listy gości i pozostają na niej tylko ci, których trzeba posadzić.
No byłaby to rewelacja ALE..
Niestety opcja jest niedopracowana. Cztery razy usiłowałam przyporządkować miejsca gościom, za każdym razem to samo - po „usadzeniu” kilkunastu gości, wszystko znikało, stół robił się znów „goły”, ale goście nie wracali na listę do usadzenia. Nie było ich nigdzie. Po czwartym razie się poddałam, bo za dużo czasu i nerwów to kosztowało.
I jeszcze jeden minus - stoły mają ograniczoną możliwość liczby miejsc. W moim przypadku musiałam kombinować, ponieważ potrzebowałam ustawienia stołów na 30 osób, ale krzesła tylko z dwóch stron. Niestety opcja jest wtedy tylko max 26 miejsc. Musiałam dokładać po dwa miejsca na szczytach stołów, co jest niezgodne z rzeczywistym ustawieniem na sali.

Reasumując: jeśli aplikacja zostanie poprawiona, ma szanse być najbardziej funkcjonalną z dostępnych. Nie wiem czy najlepszą, bo przyznaję że nie korzystałam ze wszystkich opcji, nie wszystkie były mi potrzebne.

Information

Provider
Izabela Janachowska
Size
1.8 MB
Compatibility

Requires iOS 13.6 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like