ZdrowAppka 12+

Benefit Systems SA

Designed for iPhone

  • 4.8 • 54 Ratings
  • Free

iPhone Screenshots

Description

Pobierz darmową aplikację ZdrowAppka – Przewodnik zdrowego stylu życia!
Ćwicz i dbaj o kondycję tak jak lubisz, a my zajmiemy się resztą!Aplikacja przeznaczona dla użytkowników klubów fitness sieci: Zdrofit, My Fitness Place, Fabryka Formy, Fitness Academy i Fit Fabric.ZdrowAppka to pierwsza taka aplikacja, która daje Ci możliwość:
- korzystania z porad zdrowotnych,
- wejścia bez karty na siłownie,
- rezerwacji zajęć fitness.W aplikacji ZdrowAppka znajdziesz niezbędne rozwiązania, które przydadzą się każdej osobie chcącej zadbać o zdrowy tryb życia - nieważne, czy jest początkująca, czy już zaprawiona w boju.Co zyskasz dzięki nowej aplikacji?1) Wejście do klubu bez karty. ZdrowAppka umożliwia wejście do każdego klubu naszej sieci fitness bez karty, z której korzystasz obecnie. Nie masz przy sobie karty? Żaden problem! Teraz potrzebujesz jedynie telefonu.


2) Łatwe zapisy na zajęcia fitness. W nowej aplikacji w bardzo prosty i intuicyjny sposób zarezerwujesz zajęcia w klubie, który jest najbliżej Ciebie. Nie było miejsc? Zapisz się na listę rezerwową. Gdy tylko pojawi się nowy grafik, otrzymasz powiadomienie oraz możliwość rejestracji na wybrane ćwiczenia.3) Zarządzanie swoim karnetem. ZdrowAppka daje Ci możliwość zarządzania swoim kontem bez ograniczeń. Już teraz możesz za pomocą aplikacji dokonywać płatności oraz sprawdzać szczegółowe informacje dotyczące Twojego karnetu.4) Indeks zdrowia. W aplikacji znajdziesz parametry, które na bieżąco określają indeks Twojego zdrowia: liczbę kroków, godziny przeznaczone na sen, podjęte aktywności, ćwiczenia oraz treningi. Dostaniesz również przypomnienia o konieczności wykonania konkretnych badań.
5) Oceny treningów oraz klubów fitness. W nowej aplikacji masz możliwość oceny klubu, w którym ćwiczysz, zajęć, w których uczestniczysz, a nawet instruktora, który je prowadzi.ZdrowAppka – aplikacja największej sieci fitness klubów w Polsce – to prawdziwe centrum dowodzenia Twoim zdrowym stylem życia w telefonie!Zawsze pod ręką, dostępna 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu - dla Twojej wygody i komfortu.Dostępne wersje językowe: polski, angielski i ukraiński.Daj nam znać, co myślisz o aplikacji ZdrowAppka – Twoja ocena jest dla nas bardzo ważna.

What’s New

Version 1.0.23

ZdrowAppka to centrum zarządzania Twoją codzienną aktywnością. Łatwo umawiaj się na zumbę, trening ze sztangą, full body workout i dziesiątki innych zajęć grupowych w klubach fitness w całej Polsce. W jednym miejscu zbieraj i analizuj parametry swoich treningów.


Co nowego w aplikacji ZdrowAppka?

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę z fitnessem, czy masz już jakieś doświadczenia, skorzystaj z bezpłatnych porad trenerskich. W nowej wersji naszej aplikacji dodaliśmy moduł umawiania Spotkania Wprowadzającego i Intro Treningowego dla nowych klientów. Dzięki niemu łatwo wybierzesz klub oraz datę i godzinę spotkania. W razie potrzeby możesz też zmienić plan.

Uważnie słuchamy Waszych opinii, więc usunęliśmy także zgłaszane przez Was błędy. Poprawiliśmy szybkość ładowania i zadbaliśmy o intuicyjne użytkowanie interfejsu. Bezpieczeństwo naszych użytkowników to nasz priorytet, więc zabezpieczyliśmy Zdrowappkę przed nowymi typami cyberzagrożeń.

Ratings and Reviews

4.8 out of 5
54 Ratings

54 Ratings

App Privacy

The developer, Benefit Systems SA, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Identifiers
 • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Health & Fitness
 • User Content
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Sensitive Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Search History
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

MultiSport
Sports
MyBenefit
Business
Yes2Move
Health & Fitness
MultiLife
Health & Fitness

You Might Also Like

Portal Pacjenta LUX MED
Medical
Medicover OnLine
Medical
CityFit
Health & Fitness
Enel-Med
Medical
Fitssey
Health & Fitness
mojeIKP - log in to health
Health & Fitness