Screenshots

Description

Odosielajte poštové zásielky, prijímajte a plaťte elektronické faktúry, ukladajte vlastné dokumenty a pokladničné bločky cez Zelenú poštu.

Odosielajte poštové zásielky ktoré my za vás vytlačíme, zabalíme od obálky a podáme na pošte. Jednoducho vložíte pdf a zadáte adresu príjemcu. PRVÚ ZÁSIELKU MÁTE ZDARMA.

Zaregistrujte si príjem elektronických faktúr a iných dokumentov od partnerov Zelenej pošty cez UID a PIN kód vytlačený na papierovej faktúre alebo si nechajte preposielať elektronické faktúry na emailovú adresu vášho konta v Zelenej pošte. Dokumenty môžete aj ukladať priamo do vášho konta.

Zelená pošta sama prečíta zo všetkých dokumentov platobné dáta a bude vás emailom notifikovať o splatnosti. Faktúru môžete zaplatiť cez platobné brány bánk alebo ju môžete označiť za zaplatenú.

Môžete ukladať pokladničné bločky z významných nákupov odfotením bločku. Takto máte uložený bloček ktorý nikdy nevybledne.

V kalendári uvidíte prehľad splatností faktúr za celý mesiac a v štatistikách zobrazenie vašich výdavkov v prehľadných grafoch.

*******

Posílejte poštovní zásilky, přijímejte a plaťte elektronické faktury, ukládejte vlastní dokumenty a pokladní bločky přes Zelenou poštu.

Posílejte poštovní zásilky které my za vás vytiskneme, zabalíme od obálky a podáme na poště. Jednoduše vložíte pdf a zadáte adresu příjemce. PRVNÍ ZÁSILKU MÁTE ZDARMA.

Zaregistrujte si příjem elektronických faktur a jiných dokumentů od partnerů Zelené pošty přes UID a PIN kód vytištěn na papírové faktuře nebo si nechte přeposílat elektronické faktury na emailovou adresu vašeho účtu v Zelené poště. Dokumenty můžete také ukládat přímo do vašeho účtu.

Zelená pošta sama přečte ze všech dokumentů platební data a bude vás emailem notifikovat o splatnosti. Fakturu můžete zaplatit přes platební brány bank nebo ji můžete označit za zaplacenou.

Můžete ukládat pokladní bločky z významných nákupů vyfocením bločku. Takto máte uložený bloček který nikdy nevybledne.

V kalendáři uvidíte přehled splatností faktur za celý měsíc a ve statistikách zobrazení vašich výdajů v přehledných grafech.

What’s New

Version 3.0.2

Pridanie možnosti prihlásenia sa podľa krajiny v ktorej Zelená pošta je prítomná.

Information

Seller
Zelena posta s.r.o.
Size
4.5 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Zelená Pošta s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like