Screenshots

Description

ZES uygulamasını indir, elektrikli aracınla kesintisiz seyahat et!

Zorlu Enerji olarak yeni nesil teknolojileri hayata geçirmek amacıyla kurduğumuz ZES(Zorlu Energy Solutions) markamız ile elektrikli araç sahiplerinin şehir içi ve şehirler arası yolculuklarını kolaylaştırıyoruz.
Türkiye’de elektrikli araba kullanıcılarının artması için gerekli altyapı yatırımlarını yaparak kaliteli hizmet almalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Kısa bir süre içinde tüm Türkiye’de ZES şarj istasyonlarını devreye alıp, elektrikli araçların gönül rahatlığıyla kullanılmasını hedefliyoruz.
İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi birçok ilde yer alan ZES şarj istasyonları ile aracınızın menzilini düşünmeden rahatça seyahat edebilirsiniz. BMW i3, Renault ZOE, Jaguar i-pace, Tesla Model 3 ve tüm diğer elektrikli araçları ZES şarj istasyonlarında şarj edebilirsiniz.

ZES Hizmetleri:

Şarj İstasyonu Görüntüleme: Yakınınızdaki şarj istasyonlarını görüntüleyebilir, uygunluklarını kontrol edebilirsiniz.

Rezervasyon Yapma: Türkiye’de ilk kez, ZES ile arabanızı şarj edeceğiniz istasyon için rezervasyon yapabilirsiniz.

QR Kod ile Şarj Başlatma: Şarj istasyonuna gittiğinizde telefonunuz ile qr kodu okutup aracınızı kolaylıkla şarj etmeye başlayabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı: Ödemenizi uygulama üzerinden kredi kartını ekleyerek kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şarj Geçmişi Görüntüleme: Elektrikli aracınızın şarj geçmişini toplu olarak görüntüleyebilirsiniz.

Ev ve İşyerleriniz için Şarj Çözümleri: ZES şarj istasyonları ile elektrikli arabanızı evinizde ya da iş yerinizde şarj etmek için talepte bulunabilirsiniz.

ZES ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 7/24 Çağrı Merkezimizi (0850 339 99 37) arayabilirsiniz, info@zes.net adresine mesajınızı gönderebilirsiniz.

What’s New

Version 3.39.5

Elektrikli otomobilinizle yolculuğunuzu keyifli hale getirmek için tüm enerjimizle çalışıyoruz! Bu güncelleme ile yurt dışı telefon numaralarınız üzerinden de uygulamaya kayıt olmak artık mümkün! Tek yapmanız gereken “Kayıt Ol” butonuna tıklamak, ülke kodunuzu seçtikten sonra numarayı girmek ve adımları takip etmek!

Geri bildirimleriniz bizim için çok değerli! Her türlü soru ve önerileriniz için info@zes.net veya 0850 339 99 37 telefon numaralı Çağrı Merkezi’mizden bizlere ulaşabilirsiniz.

App Privacy

The developer, ZORLU ENERJI ELEKTRIK URETIM ANONIM SIRKETI, has indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Financial Info
 • Contact Info
 • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Location
 • Contact Info
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Family Sharing

  Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like