iPhone Screenshots

Description

Cesta k životu bez odpadu se skládá z mnoha menších rozhodnutí a změn v našich návycích. Aplikace Bezodpadová výzva tě jimi provede.

Začni 40 bezodpadovými dny. Každý den před tebe aplikace položí novou výzvu, která tě posune na cestě k životu s menším množstvím odpadu. Plnění úkolů si můžeš fotograficky dokumentovat. Po splnění každého úkolu ti aplikace nabídne nahrání a sdílení fotky na sociálních sítích.

Odpad, který dnes končí na skládkách, ve spalovnách a ve volné přírodě otravuje naše životní prostředí i nás. Přitom má život, ve kterém se odpadu snažíš předcházet, mnoho předností. Nejenom to, že nebudeš muset vynášet koš, ale také poznáš lépe své okolí, objevíš pravou hodnotu věcí, budeš jíst opravdové jídlo, kriticky se zamyslíš nad spotřebním chováním současné společnosti, a navíc i ušetříš.

Autorkami aplikace jsou holky z blogu o životě bez odpadu Czech Zero Waste.

What’s New

Version 1.1

Máme pro tebe aktualizaci v podobě letní bezodpadové výzvy! Čeká tě 9 nových úkolů zaměřených na letní radovánky. Stejně jako u 40denní výzvy se ti každý den objeví nový úkol. Nejde o to jej splnit hned, ale o inspiraci na celé léto. Proto ti aplikace bude plnění výzvy po dva měsíce ode dne, kdy se do ní pustíš, každý týden připomínat. Přejeme krásné a bezodpadové léto! Holky z Czech Zero Waste

App Privacy

The developer, Pavel Gajdos, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Seller
Pavel Gajdos
Size
51.2 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Czech

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like