iPhone 螢幕截圖

描述

Getir bi mutluluk!

Binden fazla ürünü ve sıcacık yemekleri dakikalar içinde, gece gündüz; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Bodrum, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir ve Yalova’da olduğunuz yere getiriyoruz! Zamanın kıymetini biliyoruz, hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Getir’le en çok tükettiğiniz ürünleri, GetirBüyük’le büyük market alışverişinizi, GetirYemek’le binlerce restorandan dilediğiniz yemeği ve GetirSu ile su siparişinizi dakikalar içinde size ulaştırıyoruz. İhtiyacınızı karşılamak için evden çıkmanıza gerek yok; bakkala, markete, restorana gitmenize gerek yok, biz varız.

Neden Getir?

· Dakikalar İçinde Teslimat: Çok sayıdaki depo, araç ve motokuryelerimizle hizmetinizdeyiz. İhtiyaç ürünlerinizi ve market alışverişinizi ortalama 10 dakikada ayağınıza getiriyoruz. Dur durak yok.

· Canlı Sipariş Takibi: Siparişinizi verdikten sonra kuryenin gelişini haritadan izleyebilir, ürünlerinizin ya da yemeğinizin kaç dakikada sizde olacağını bilirsiniz.

· GetirYemek: Sevdiğiniz restoranlardan pizza, hamburger, lahmacun, kebap, döner, tatlı ve daha birçok yemek sipariş edebilir, siparişinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Getir Getirsin seçeneği ile sıcak yemeğinizi size getiren kuryemizin konumunu haritada görebilirsiniz.

· Dijital ve Kapıda Ödeme: Ödemeler iki şekilde gerçekleşiyor: dijital ve kapıda ödeme. Dijital ödeme için kredi kartınızı bir kere tanımlamanız yeterli, sonrasında ne cüzdana ne de kredi kartına ihtiyaç var. Üstelik kredi kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz Mastercard'ın ödeme altyapısı Masterpass ya da BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından korunur. Kapıda ödeme özelliğimiz ise GetirYemek'ten Restoran Getirsin seçeneği ile verdiğiniz siparişlere özel. Bu seçenek ile yemeğini restoran kendisi getirir, kendi pos cihazı ile ödemeyi kapıda alabilir.

· Gece Gündüz Servis: Market, bakkal kapansa da biz Getir'de gece gündüz demiyoruz, getiriyoruz.

· Müşteri Hizmetleri: Müşteri Hizmetlerimiz 7/24 hizmetinde! Müşteri Hizmetlerimize 0 850 532 50 50’den ulaşabilirsiniz.

Hemen Getir'i indirin, binden fazla ürün ve sıcacık yemekler dakikalar içinde kapınıza gelsin!

最新功能

版本 2.6.8

Her gün binlerce insan Getir’in o mor kıyafetini giyip sokağa çıkıyor. Hedefleri ise güler bir yüzle siparişlerinizi kapınıza ulaştırmak. Pandemi nedeniyle maalesef bir süredir yüz yüze gelemesek de, ihtiyaçlarınızı en kısa sürede kapınıza bırakıyoruz. Bu zor dönemde büyük özveri ile çalışan, şirketimizin temeli kuryelerimize çok değer veriyoruz. Bu vesile ile de onlara sizin huzurunuzda teşekkür etmek istedik.

Güncellemeyle gelen yeniliklere gelirsek teknik tarafta bazı geliştirmelerimiz oldu. Artık Getir’de, size uygun faydalı içeriklerin olduğu pop-up görseller olacak. Bunu abartmadan, ilginizi çekebilecek faydaları size aktarmak için yapacağız. Alışmış olduğunuz kolay ve kaliteli Getir deneyimi de olduğu gibi devam edecek. Görüş ve yorumlarınız için bize her zaman ulaşabilirsiniz!

評分與評論

5.0 滿分 5 粒星
4 個評分

4 個評分

資料

供應商
GETIR PERAKENDE LOJISTIK ANONIM SIRKETI
大小
180.9 MB
類別
購物
兼容性

須使用 iOS 10.0 或以上版本。兼容 iPhone、iPad、iPod touch。

語言

土耳其文, 英文

年齡
4+
版權所有
價格
免費

支援

  • 家人共享

    設定「家人共享」後,多達六位家庭成員可以使用此 App。

你可能也喜歡