Picodi 4+

Picodi

    • 免費

iPhone 螢幕截圖

描述

Zyskuj na każdych zakupach w Internecie. Cashback za zakupy w Empik, ZOOplus, Notino, eobuwie, Media Expert, adidas, RTV EURO AGD, Zalando Lounge, Smyk, Sephora. Nie przepłacaj i otrzymuj zwrot nawet 30% wydatków!


Wysokie stawki zwrotów!
Nasz cashback to najlepsze stawki na rynku. Możesz zarabiać na każdych zakupach w sieci od 1% do 30% wydanej kwoty, a w przypadku akcji specjalnych nawet 100%.To łatwe!
+ Korzystanie z naszego programu cashback jest dziecinnie proste:
+ Zarejestruj się lub zaloguj w aplikacji.
+ Wybierz interesujący Cię sklep i dokonaj zakupu.
Odpowiednia kwota zostanie automatycznie naliczona.Specjalne bonusy! Ekskluzywne oferty!
W naszej aplikacji każdego dnia pojawiają się specjalne oferty, dodatkowe bonusy, a także dostępne tylko u nas specjalne zniżki do najpopularniejszych sklepów. Spraw, że zawsze będziesz korzystać z najlepszych ofert i zyskiwać najlepszy cashback.Program polecania znajomym!
Chcesz zarabiać jeszcze więcej? Polecaj nasz cashback swoim znajomym! Za każdego poleconego użytkownika otrzymasz 10 zł, podobną kwotę otrzyma Twój znajomy, dzięki skorzystaniu z Twojego linka polecającego, który znajdziesz w aplikacji.Zawsze aktualne zniżki, promocje, kupony i kody rabatowe!
Nie tylko cashback! Każdego dnia sprawdzamy cały Internet, a także współpracujemy ze sklepami. Dlatego w jednym miejscu znajdziesz wszystkie możliwe zniżki, promocje, kupony i kody rabatowe do sklepów, w których robisz zakupy.Duża liczba sklepów w programie!
W naszej bazie znajduje się ponad 3000 sklepów co oznacza, że praktycznie przy każdych zakupach możesz liczyć na zwrot! Przestań przepłacać, zacznij zarabiać na zakupach. Najpopularniejsze sklepy: Empik, ZOOplus, Notino, eobuwie, Media Expert, adidas, RTV EURO AGD, Zalando Lounge, Smyk, Sephora, Westwing, Douglas, Orsay, Media Markt, Aliexpress, Pyszne.pl, Wittchen, CCC, Bershka, Empik Foto.

最新功能

版本 1.0.89

Wprowadzono drobne usprawnienia korzystania użytkownika z aplikacji oraz szybkości jej działania.

App 私隱

開發者表明Picodi的私隱慣例或包括下列資料的處理。詳情請參閱開發者的私隱政策

用於追蹤你的資料

其他公司的 App 和網站或會使用以下資料追蹤你:

  • 識別碼

與你連結的資料

開發者可能會收集以下資料並連結你的個人身份:

  • 財務資料
  • 聯絡資料
  • 識別碼
  • 使用資料

不會與你連結的資料

開發者可能會收集以下資料,但不會連結你的個人身份:

  • 聯絡資料
  • 診斷

私隱慣例或因使用的功能或年齡等因素而異。進一步了解

你可能也喜歡

購物
購物
購物
購物
購物
購物