iPhone 螢幕截圖

描述

Podłącz się pod Volt i hulaj z nami!
Pobierz aplikację, rozejrzyj się za żółto-czarną hulajnogą i ruszaj w drogę. Nasze pojazdy zawiozą Cię wprost pod drzwi biura, klubu, banku czy siłowni. Zakład, że ci się spodoba?

Jak to działa:
Pobierz aplikację i dokonaj rejestracji konta. Zlokalizuj e-hulajnogę na mapie, uruchom pojazd, skanując kod QR i szykuj się na elektryzującą jazdę. Bezpiecznie, szybko i ekologicznie dotrzesz z nami do celu. Gdy skończysz przejazd, zostaw hulajnogę w dowolnym miejscu. Upewnij się, że NIE BLOKUJE ona chodnika, ścieżki rowerowej, ulicy lub przejścia dla pieszych. Volt Scooters to bezpieczna zabawa.

Cena: 2 zł za odblokowanie i 0,50 zł / min

Sunąc na elektrycznym jednośladzie (do 25 km/h), nie pedałujesz, nie męczysz się, nie pocisz, nie potrzebujesz specjalnej odzieży. Obok trampek, czy jeansów, garnitur, mini, czy szpilki - mile widziane. Wśród naszych odbiorców są wszyscy ci, którzy cenią swój czas i chcą sprawnie przemieścić się z jednego miejsca w drugie. Samochód, czy skuter utknie w korku, miejski rower musi stanąć w punkcie zwrotu, za to elektryczną hulajnogą dostaniesz się wszędzie i wszędzie ją zostawisz. Jest więc idealnym dopełnieniem podróży.

Więcej informacji i zasady korzystania:
http://www.voltscooters.pl

Dziękujemy za dołączenie do nas
Bądźmy w kontakcie
Hulaki z Volt Scooters

最新功能

版本 1.2.0

Dodana została możliwość rezerwacji hulajnóg oraz ich parkowania.
Uruchomiona zostaje możliwość polecania aplikacji znajomym oraz zyskania dodatkowych korzyści.
Przygotowaliśmy także nowe funkcjonalności niespodzianki.

App 私隱

開發者Volt Scooters並未向 Apple 提供其私隱慣例及資料處理方式的詳細資料。詳情請參閱開發者的私隱政策

未提供詳細資料

開發者下次提交 App 更新時須提供私隱詳細資料。

支援

  • 家人共享

    設定「家人共享」後,多達六位家庭成員可以使用此 App。

你可能也喜歡