Screenshots

Beschreibung

DNY MARIANNE - tři dny plné jedinečných slev a úžasných dárků vám zaručí nezapomenutelný zážitek. Exkluzivní nákupní akce tohoto roku je konečně tu! Od 18. do 20. září se můžete těšit nejen na skvělé slevy, ale i na speciální doprovodný program v Marianne Lounges v obchodních centrech po celém Česku i Slovensku. Čeká na vás více než 600 nabídek do 6000 obchodů a slevy až 70 %.

Mobilní aplikace DNY MARIANNE vám poskytne maximální množství informací a pomůže vybrat nejzajímavější akce i nejvýhodnější slevy. Dále nabízí možnost zakoupit si elektronické kupony, které můžete během víkendu uplatnit stejně jako ty tištěné. Cena kuponů je 110 Kč.

Pokud máte zakoupenou tištěnou kuponovou knížku DNY MARIANNE nebo DNY MARIANNE BYDLENÍ, které jsou součástí zářijových čísel MARIANNE a MARIANNE BYDLENÍ, máte možnost procházet nabídky i ve svém telefonu. V kuponových knížkách i v časopisech naleznete kód, který vám umožní vstup do aplikace.

Pozor! Tento kód neodemyká a nenahrazuje elektronické kupony, pouze zobrazuje detail jednotlivých nabídek.

Neuheiten

Version 4.0.3

S novým ročníkem 2020 Vás opět čeká i nová verze aplikace. Kromě dnes již standardního rebrandingu se setkáte s vylepšeným procesem synchronizace. Nyní už se nestane, že by jste neviděli všechny kupóny! Mezi dalšími novinkami je vylepšené zobrazování obsahu z webových stránek přímo v aplikaci.
V poslední verzi se dočkáte k vylepšení týkající se pravidel GDPR.

Informationen

Anbieter
BURDA Media 2000 s.r.o.
Größe
138 MB
Kategorie
Shopping
Kompatibilität

Erfordert iOS 11.4 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Sprachen

Englisch, Slowakisch, Tschechisch

Alter
17+
Glücksspiel und Wettbewerbe
Copyright
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch