Screenshots

Description

ELEKTRONICKÝ DENNÍK POĽOVNÍCKEJ ORGANIZÁCIE

Úlohou Elektronickej knihy návštev poľovného revíru je nahradiť papierovú formu evidencie činnosti poľovníkov pri ich výkone práva poľovníctva. Základom programu je elektronicky vytvorená grafická mapa skutočného poľovného revíru a poľovníckych zariadení u zainteresovaných poľovníckych združení a poľovníckych spoločnostiach. Mapa poľovného revíru sa vytvára veľmi jednoducho pomocou tohto programu a keďže je usadená pomocou GPS bodov, je stále stabilná. Rozdrobenú mapu na menších častiach revíru si užívatelia sami pomenujú podľa dlhoročných zvykov. Poľovnícke zariadenia, ako napr. posedy, uvádzajú – zakresľujú do jednotlivých častí poľovných revírov sami užívatelia programu Elektronickej knihy návštev podľa ich skutočných stavov.

Pri otváraní modifikovaného (upraveného podľa priania zákazníka) programu Elektronickej knihy návštev poľovného revíru sa na úvodnej strane popri podrobných meteorologických správ objaví aj Vaša mapa revíru. Na mape je vidieť, ktorá časť je obsadená – ktorý posed je obsadený Vašimi kolegami. Okrem toho, že obsadená časť poľovného revíru ja mierne podfarbená, obsadené posedy svietia na červeno a pri kliknutí na hľadanú plochu Vám program oznamuje meno obsadzujúcej osoby a presné pomenovanie obsadeného posedu. O tom, že koľko poľovníkov a v akom režime sa môže prihlásiť do jednotlivých častí revírov, rozhoduje užívateľ poľovného revíru tohto programu. Mapa používaná v tomto programe sa nedá prehliadnuť! Pri správnom nastavení programu nie je možné poľovníkom zapisovať na takéto miesta, kde by to vyvolalo čo i len najmenšie nebezpečenstvo. Pri duplicite zapisovania systém automaticky pošle e-mail zainteresovaným poľovníkom a správcovi programu. Okrem grafických častí Elektronická kniha návštev poľovného revíru ešte obsahuje celý rad takých úkonov, ktoré vo veľkej miere uľahčia prácu predsedov, poľovných hospodárov a ďalších funkcionárov poľovníckych organizácií. Z etického, bezpečnostného a vizuálneho hľadiska je tento program najvyspelejší na trhu.

What’s New

Version 1.2.2

Vadászat végén a krotália kiválasztás nem minden esetben működött.

App Privacy

The developer, Zoltan Horvath, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • User Content
 • Identifiers
 • Diagnostics

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Contact Info
 • User Content
 • Identifiers
 • Diagnostics

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Location
 • Usage Data

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Family Sharing

  Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You Might Also Like

Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities