iPhone Screenshots

Description

2009 yılında İstanbul’da kurulan ‘’SAFARİ KİDS’’ markasıyla yola çıkan firmamız, 2-16 yaş çocuk giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. 11 yıllık tecrübe ve birikimi ile çocuk tekstil konfeksiyon alanında Ar-Ge, tasarım, üretim, pazarlama ve satış birimleri ile Türkiye'nin ileri gelen, sayılı firmalarından biridir.

SAFARİ KİDS markası ile dünya pazarında önemli bir yere sahip olan firmamız 4000 m2 kapalı üretim kapasitesi ve 45 uzman personeli ile Tekstil sektöründe her sezon daha yenilikçi ürünlerle modayı ve son trendleri takip edip 2-16 yaş aralığı çocuk ve bebeklere yönelik ailelerin günlük kullanımları için tercih edebileceği şık ve kaliteli ürünlerini İstanbul Laleli’de bulunan toptan satış mağazaları ile müşterilere ulaştırarak memnuniyetlerini ön planda tutmaktadır.

Sezonda 1200 adet model oluşturan, çocuklar için kaliteli ve sağlıklı üretim ilkesinden ödün vermeyen firmamız ‘’SAFARİ KİDS’’ son trendleri takip edip çocuklar için en iyi üretimi yapmayı ilke ediniyoruz. SAFARİ KİDS markalı ürünlerini ORTADOĞU ülkeleri başta olmak üzere yaklaşık 25 ülkeye ihraç etmekteyiz.

Mağazalarımızın bulunmadığı şehirlere www.safarikidsonline.com Online satış ile dokunuyoruz. Hem Hesaplı Hem Sağlıklı Bebek Çocuk Kıyafetleri SAFARİ KİDS’TE!

App Privacy

The developer, Abubekir Demir, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You Might Also Like