Tipli 4+

Tipli s.r.o.

iPhone-ra tervezve

    • 3,0 • 2 értékelés
    • Ingyenes

iPhone képernyőfotók

Leírás

Získejte peníze zpět z nákupů ve stovkách obchodů na internetu. Princip je jednoduchý. V mobilní aplikaci Tipli si vyberete svůj oblíbený obchod, navštívíte jej, nakoupíte jak jste zvyklí a automaticky se vám na účet u Tipli připíše odměna za nákup.

Získat na odměnách tak můžete i tisíce korun ročně. Množství obchodů, ze kterých můžete získat peníze z nákupů zpět je totiž vysoké. Na Tipli naleznete nejznámější e-shopy prodávající oblečení, elektroniku, léky nebo třeba ubytování a dovolenou. V nabídce naleznete i oblíbené zahraniční obchody s levným zbožím.

Jak to funguje? Obchody platí Tipli provizi za přivedení zákazníků. Tipli část získané provize z nákupů připíše na váš účet. Díky tomu získáte část peněz ze svých nákupů na internetu zpět. Celá aplikace je kompletně zdarma a za její využívání nezaplatíte ani korunu.

Zároveň v aplikaci naleznete i informace o aktuálních slevových akcích, slevové kódy a kupóny, které vám pomohou ušetřit ještě více peněz z vašich nákupů. 

Začněte využívat mobilní aplikaci Tipli a připojte se do komunity stovek tisíců uživatelů, kteří již získávají peníze zpět. 

Újdonságok

Verzió 1.8.5

- Small improvements
- Updating libraries
- Updating Google Sign-in

Értékelések és vélemények

3,0 / 5
2 értékelés

2 értékelés

App adatvédelme

A fejlesztő (Tipli s.r.o.) jelezte, hogy az app adatvédelmi gyakorlatai az alább ismertetettek szerint az adatok kezelésére is kiterjedhetnek.További információkért tekintse meg a következőt: fejlesztő adatvédelmi szabályzata.

Önhöz nem társított adatok

Az alábbi adatokat begyűjthetjük, de nem társítjuk a személy­azonos­ságához:

  • Azonosítók
  • Használati adatok
  • Diagnosztika

Az adatvédelmi gyakorlatok eltérőek lehetnek az Ön által használt funkciók vagy életkora alapján. További információ

Több ettől a fejlesztőtől

Ezeket is kedvelheti

Vásárlás
Vásárlás
Vásárlás
Vásárlás
Vásárlás
Vásárlás