Screenshots

Description

Okyanus Avantaj Kart artık mobil uygulama ile cebinizde!

Okyanus Avantaj Kart, hem kart sahiplerine hem de üye işyerlerine avantajlar sağlıyor. Avantaj Kart ile, Okyanus Koleji çalışanları, öğrencileri ve velileri seçkin markalardan indirimler kazanıyorlar. Böylelikle üye firmalar markalarının sesini Okyanus Ailesi üyelerine duyurabiliyor.

Okyanus Avantaj Kart, Okyanus Koleji veli, öğrenci ve çalışanlarının ihtiyaçlarını göz önüne alarak üye işyerlerinin indirim ve kampanya avantajlarını sunuyor.

Okyanus Avantaj Kart ile öğrenci, veli ve çalışanlarına farklı sektörlerdeki seçkin markalardan indirim imkanı sunuyor. Aynı zamanda kart sahipleri, düzenlenen kampanyalardan da faydalanma fırsatı buluyor.

Ücretsiz olarak her yıl öğrencilere, veli ve çalışanlara dağıtılan kart ile üye işyerlerinin belirtilen şube ve mağazalarında belli oranda indirim yapılıyor.

Üye iş yerlerindeki harcamalarda, ödeme sırasında Avantaj Kart’ın gösterilmesi indirim ve kampanyalardan faydalanmak için yeterli oluyor.

Üye İş Yerlerine de Avantaj Sağlıyor

Avantaj Kart, hem kart sahiplerine hem de karta üye iş yerlerine avantaj sağlıyor.

Okyanus Avantaj Kart ile Okyanus Ailesi ile tanışan üye işyerleri de müşteri portföyünü genişleterek, dönemsel ya da özel günleri içeren kampanyaları 25 binden fazla kullanıcıya duyuruyor.

Okyanus Avantaj Kart Anlaşmalı Kurumları arasına girmek için okyanusavantaj.com adresinden iletişim formunu gönderebilir ya da Kurumsal İletişim departmanına ulaşabilirsiniz.

What’s New

Version 1.6

Görsel düzenlemeler yapıldı.

Information

Provider
KULTUR BILGISAYAR BILGI TEKNOLOJILERI SANAYI VE TICARET LTD STI
Size
24.8 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like