iPhone Screenshots

Description

Tuba to tysiące stacji radiowych z muzyką na każdą okazję oraz radio na żywo. Znajdziesz tu wszystkie gatunki i dekady muzyczne, popularne i alternatywne zespoły i wykonawców z Polski i ze świata, a także możliwość tworzenia własnych stacji radiowych z muzyką ulubionych artystów. Słuchaj tego co lubisz!

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Znajdziesz w niej wyszukiwarkę, która podpowiada nazwy wykonawców i gatunków muzycznych, a także zakładki z gotowymi stacjami – Radia, Artyści, Gatunki i Wasze Radia – które można przeglądać i sortować na różne sposoby.

Tuba to aplikacja, która dobiera muzykę do Twojego wyboru i daje nieograniczone możliwości w słuchaniu i odkrywaniu muzyki dopasowanej do aktualnego nastroju. Tuba to najlepsze radia i muzyka online!

W aplikacji Tuba.FM na iOS znajdziesz m.in.:
• radio na żywo: Radio Złote Przeboje, Rock Radio, Radio TOK FM, Radio Pogoda i inne,
• kilkaset najlepszych stacji gatunkowych, w tym np.: Rock, Pop, Dance, Disco Polo, itp.,
• ponad siedemset stacji „The Best Of” z muzyką wybranego Artysty lub zespołu,
• kilkadziesiąt tysięcy stacji radiowych z muzyką wybraną przez użytkowników Tuby.

W Tubie dostępne są też setki innych stacji muzycznych, np. z muzyka Do Pracy, Do Uprawiania Sportu, Piosenki i Kołysanki dla dzieci, Odgłosy Natury, Muzyka Relaksacyjna i Muzyka Filmowa.

Aplikacja umożliwia słuchanie muzyki za pomocą sieci komórkowej oraz Wi-Fi. Dostępne są dwie jakości transmisji: HQ – wysoka jakość (rekomendowana przy połączeniu Wi-Fi) oraz LOW – której użycie zmniejsza ilość zużywanych danych i poprawia płynność transmisji w połączeniu 3G, np. przy jeździe samochodem czy bieganiu.

- - - Stwórz własne radio internetowe - - -

Po zalogowaniu się w aplikacji kontem Tuby lub Facebook możesz zakładać własne, spersonalizowane stacje radiowe z muzyką ulubionych wykonawców. W edycji radia dostępne są opcje dodawania i usuwania artystów, a także blokowania pojedynczych utworów. Swoją stację możesz polecić znajomym na różne sposoby.

- - - Informacje o subskrypcji - - -

Tuba jest aplikacją darmową, w której dostępna jest NIEOBOWIĄZKOWA, płatna subskrypcja. Zakup subskrypcji wyłącza wszystkie reklamy wyświetlane w aplikacji. Jeśli lubisz Tubę, przez wykupienie subskrypcji możesz wesprzeć jej rozwój :)

- - - Więcej informacji i kontakt - - -

* Lubisz naszą aplikację? Dodaj ocenę i komentarz! :)

* Jeśli zauważyłeś błędy lub masz pytania, wyślij je na adres mobile@tuba.fm, razem z informacją o modelu telefonu i wersji systemu.

* Słuchaj również na www.Tuba.FM oraz w aplikacjach Smart TV!

* Tuba na Facebooku: http://www.facebook.com/TubaFM

* Regulamin: http://tuba.fm/regulamin


--------ENGLISH-DESCRIPTION---------

Tuba.FM — Listen to what you like!

Simple and user-friendly music app, Tuba.FM gives unlimited options of listening to every kind of music. It is the first application in Poland that matches music with the taste of every user and suggests the names of artists and genres.

Just search for a Genre or Artist, and instantly, you're listening to a custom station. Which you can save or edit, by simply logging in to Tuba.FM.

Bearing in mind state of your pocket and in sake of stability we offer two music qualities. LOW, to take your favorite music wherever you go, and HIGH, to taste best sound quality on your home theater system.

User after purchased subscription will have an access to over 700 radio station of the best artists with music of selected artist and will be free from audio & video advertisments...

What’s New

Version 3.8.7

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

- drobne poprawki błędów

Dziękujemy za komentarze i oceny!
Uwagi prosimy przesyłać na adres: mobile@tuba.fm

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

tom2321 ,

nie dziala

Iphone 3GS, OS 4.1 - aplikacja po uruchomieniu caly czas pokazuje czarne tlo i nic wiecej. Link do supportu tez nie dziala. Nie lubie bubli.

Yorick Hoffander ,

Wypas

No teraz to sie postarali, wypas na maxa gratulacje. Świetne.

Daisy_1984 ,

Masakra

Ciagle sie zawiesza:( nie polecam

Information

Provider
Agora S.A
Size
21.3 MB
Category
Music
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Catalan, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian Bokmål, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Subskrypcja €1.09

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like