Şekerciler 4+

mustafa sekerci

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Alıştığınız Şekerciler Market kalitesine ulaşmak şimdi daha kolay. Markete gitmeden market alışverişini kapına kadar getirmek şimdi bir tık uzağında. Üstelik en kaliteli ve en tazesini sizin için özenle seçiyor, paketliyor, istediğiniz saatte adresinize teslim ediyoruz.

Size daha kaliteli ve daha lezzetli olanı tattırabilmek için satışa sunacağımız tüm ürünler öncelikle uzmanlarımız tarafından araştırılır ve incelenir. Mutfağınızda görmek istediğiniz en iyi ürünü tedarik etmek, bizim en büyük arzumuz. Sizi zamanla tanıyan, ne istediğinizi çok iyi bilen ve size en iyi hizmeti sunmak arzusuyla çalışan bir ekibe sahibiz. Kendi yöresinden taşıdığımız, en özel değerlerine dokunmadan sunduğumuz her bir üründe, Şekerciler güvencesi, bizim farkımız…

What’s New

Version 10.0.0

Bu versiyonumuzda sizleri neler bekliyor;

- Performans iyileştirme
- Hata düzeltme
- Hesap silme

Uygulamayı, daha hızlı ve güvenilir bir hale getirmek için sık sık güncelliyoruz. Görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşın :)
En son özellikleri ve düzeltmeleri kaçırmamak için hemen

App Privacy

The developer, mustafa sekerci, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping