iPad Screenshots

Description

Genç yaşına karşın (Kuruluş: 28.02.2005), deneyimli yöneticiler ve ekip çalışmasından ödün vermeyen çalışanlarıyla, ulusal ve uluslararası arenada “tercih edilir” bir marka olma yolunda ilerleyen Benoplast, farklı sektörlere liderlik eden birçok kuruluşun tedarikçisi olmayı başarmıştır.

Sektörel anlamda günümüz Türkiye pazarına daha önce sunulmamış birçok çeşidi; kalite anlayışı, yüksek teknolojisi, özgün ve işlevsel tasarım hedefiyle üreten Benoplast, rekabetçi maliyet yapısı, iddialı yatırım stratejisi ve bakış açısıyla, kısa zamanda, Türkiye ve dünyada, kurumsal ve kurumsallaşma sürecindeki birçok markanın çözüm ortağı olmuştur.

Ulusal ve uluslararası pazarda, geniş ürün yelpazesi, dinamik ve yüksek performans sergileyen yapısıyla Benoplast, “ürüne özel tasarım” anlayışı sayesinde, hizmet verdiği kurumların marka değerine katkıda bulunmaktadır.

Gıda, tarım, otomotiv, lojistik, elektronik, kimya ve tekstil gibi birçok sektörde gereksinim duyulan, “taşıma ve depolamaya” yönelik ürün sistemleri ve çözümleri sunan Benoplast, kalite ve müşteri memnuniyetini vazgeçilemez temel prensip olarak belirlemiştir.

Yalnızca müşterilerine karşı değil; çalışanlarına, tedarikçilerine ve içinde bulunduğu sosyal çevreye karşı da saygısı olan Benoplast, ödün vermediği çalışma disiplini sayesinde, ulusal pazardaki öncü firma kimliğini uluslararası boyuta taşıma iddiasını gerçeğe dönüştürmek üzere gelişimini sürdürmektedir.

What’s New

Version 2.0.7

- İyileştirmeler ve optimizasyonlar içerir

App Privacy

The developer, Maku Teknoloji, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Provider
MAKU TEKNOLOJI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
Size
27.9 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPad.

Languages

English, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like