Screenshots

Description

3 yıldır her ay heyecanla beklediğiniz Çamlıca Çocuk dergisi Temmuz sayısında AR özellikli uygulaması ve zengin 3 boyutlu içerikleri ile karışınızda. Bu ay gemiler konusunu detaylı olarak inceliyoruz. Kapakta ve iç sayfalarda süprizler sizi bekliyor.

Etkileşimli içeriklere ulaşmak için “Çamlıca Çocuk AR” logosu gördüğünüz sayfalara uygulamayı açarak ekranın görüntü alanına getirin. Sizin için hazırladığımız özel içerikleri keşfederken yeni şeyleri etkileşimli olarak öğrenmenin keyfine varın.

Rüzgargülü Dergimizde de sürpriz içerikler sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken Çamlıca Çocuk Uygulaması ile keşfetmek.

Çamlıca Çocuk, Geliştir Kendini!

Çamlıca Çocuk Dergisi Hakkında

Çamlıca Çocuk Dergisi, 8 – 12 yaş grubu çocuklara hitap eden, eğlenceli ve bir o kadar da eğitici, Çamlıca Basım Yayına ait bir süreli yayındır. Eğlenceli illüstrasyonlar ve ilgi çeken fotoğraflarla çocukların eğlenirken bilgi kapasitelerini arttırmayı, onlara okuma alışkanlıkları kazandırmayı amaçlayan bir yayındır. Bu Dergi, yayın kurulunda bulunan uzmanların desteği ile hitap ettiği yaş grubu çocuklara uygun içerik ve yazıların hazırlandığı, titiz bir çalışma sonucu meydana gelmiş bir eserdir. Ayrıca okul öncesi çağ çocukları için hazırlanan 16 sayfalık Rüzgargülü Dergisi de her ay ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Information

Provider
AURORA BILISIM TEKNOLOJI VE TICARET ANONIM SIRKETI
Size
95.1 MB
Category
Entertainment
Compatibility

Requires iOS 12.0 or later. Compatible with iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, 12.9-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (9.7-inch), iPad Pro (9.7-inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad Wi-Fi (5th generation), iPad (5th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9-inch) (2nd generation), iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (10.5-inch), iPad Pro (10.5-inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (6th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (6th generation), iPad Pro (11-inch), iPad Pro (11-inch)Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (12.9-inch), iPad Pro (12.9-inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad mini (5th generation), iPad mini (5th generation) Wi-Fi + Cellular, iPad Air (3rd generation), iPad Air (3rd generation) Wi-Fi + Cellular and iPod touch (7th generation).

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Çamlıca Çocuk Dergisi
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer