Screenshots

Description

Misioni ynë është që të le të gjithë e të zbulojnë vendet që ata do të donin për të vizituar duke ofruar fluturime në destinacione të shumta botërore me çmime të përballueshme për të gjithë.

Çdo klient është i veçantë për ne, kjo është arsyeja pse ne bëjmë çmos për të bërë përvojën tuaj udhëtim të bukur dhe të qetë. Nuk keni fluturuar me ne akoma? Regjistrohuni në komunitetin tonë! (Fly Travel).

Ne do të ju mbajmë të informuar për marrëveshjet tona me kompanitë ajrore më të sigurta dhe më të mira.

What’s New

Version 1.2

Bug Fixes

Information

Provider
Fisnik Fejzulahi
Size
27.2 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 12.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Albanian, Serbian

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like