Helping Hand Mental Health App 17+

HH24 Sp. z o.o.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Pomagamy zadbać o zdrowie psychiczne i dobrostan – bez wychodzenia z domu, anonimowo, 24/7. Wspieramy w rozwoju osobistym, świadomym rodzicielstwie, zmaganiach obniżonym nastrojem, lękiem, stresem, depresją czy kryzysami i trudnościami w relacjach.

Znajdziesz tu: dostęp do psychoterapii online, wydarzenia na żywo, Bazę wiedzy z ponad 1000 materiałami rozwojowymi, dyżury psychologa, wywiady i podcasty z ekspertami, spersonalizowane plany profilaktyczne, monitoring nastroju, medytację oraz infolinie wsparcia. Zapewniamy bezpieczeństwo i anonimowość.


DLA KOGO?
Wspieramy osoby, które chcą poprawić jakość życia i zadbać o codzienny dobrostan oraz rozwój osobisty.

Nie boimy się także trudnych tematów. Pomagamy osobom, które zmagają się także z: objawami lęku i niepokoju, depresją i obniżonym nastrojem, trudnościami psychosomatycznymi, uzależnieniem, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami osobowości, PTSD, trudnościami w relacjach, zmianami w życiu, intensywnymi i złożonymi emocjami, kryzysem, żałobą, nadmiernym i chronicznym stresem.

JAK?
Helping Hand to narzędzie dostarczające spersonalizowane wsparcie psychologiczne on-line 24/7. W aplikacji znajdziesz:


Bazę wiedzy i 1000+ materiałów
Baza wiedzy zawiera ponad 1000 materiałów w formie wideo, podcastów, minionych webinarów i artykułów. Podzielona jest na podkategorie, co umożliwia szybkie i łatwe wybranie interesujących Ciebie tematów. Znajdziesz tu przydatne informacje z zakresu rozwoju osobistego, emocji, relacji, komunikacji, chorób i zaburzeń psychicznych, rodzicielstwa, wsparcia zawodowego, profilaktyki, zdrowia seksualnego. Wszystkie materiały zostały stworzone z dużą starannością przez doświadczonych ekspertów. Baza wiedzy jest stale aktualizowana i rozwijana.


Wydarzenia na żywo
Znajdź harmonogram wydarzeń i weź udział w wyjątkowych grupowych wydarzeniach na żywo. Zadaj pytanie podczas wydarzenia. Część wydarzeń jest cykliczna, co umożliwia długofalowe zagłębianie wiedzy w interesującym Cię temacie z zakresu midnfulness, dietetyki, dbania o emocje czy redukcji stresu.

Psychoterapię online
Zespół naszych psychoterapeutów prowadzi terapię w różnych nurtach, co umożliwia wybór specjalisty odpowiedniego do Twoich potrzeb. Nurty naszych specjalistów:
- terapia poznawczo-behawiorlana (CBT),
- terapia psychodynamiczna i TSR,
- terapia humanistyczno-egzystencjalna,
- terapia systemowa.

Wszyscy psychoterapeuci Helping Hand posiadają odpowiednie kompetencje i wieloletnie doświadczenie.


Plany profilaktyczne

Skorzystaj z dostępnych planów profilaktycznych. To zbiór materiałów stworzonych i ułożonych tematycznie przez naszych ekspertów. Każdy plan jest spersonalizowany pod Twoje potrzeby. "Kryzys w związku", "Stres pod kontrolą" "Problemy emocjonalne dzieci" - to tylko niektóre z Planów.

Co zyskujesz? Pigułkę wiedzy w jednym miejscu:

- szczegółowo omówioną,
- ukazaną kompleksowo: przyczyny, skutki, rozwiązania,
- podaną w intuicyjny sposób.

Dyżury psychologa, Zadaj pytanie specjaliście

Anonimowo weź udział w dyżurze psychologa. Podczas dyżuru będziesz miał możliwość zdobycia odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu mental care.

Możesz też skorzystać ze specjalnej funkcji i zadać pytanie specjaliście z zakresu psychologii, finansów czy prawa.

Ankiety przesiewowe na start

Wypełnij ankiety stworzone przed naszych specjalistów. Ich wyniki pozwolą nam dopasować materiały do Twoich potrzeb. Ankiety zostały przygotowane na podstawie ICD 10 (Międzynarodowa Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych, sporządzona przez Światową Organizację Zdrowia — WHO).

Pomoc psychologiczna w zasięgu Twojej ręki. Nie musisz być z tym sam!

What’s New

Version 1.0.3

Naprawa błędów aplikacji.

App Privacy

The developer, HH24 Sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Health & Fitness
  • Financial Info
  • Contact Info
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Sensitive Info
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

404 pytania
Education
IT Dojo
Education
eduj.pl
Education
Fiszki PONS
Education
Business English Magazine
Education
Mobile USOS PK
Education