Mülk Takibi 4+

Mulk Takibi

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Büyük işler, büyük sorumluluklar getirir. Mülk sahibiyseniz bunu zaten biliyorsunuzdur.
Mülk takibi neler yapar?
- Mülk Yönetimi
- Kira Yönetimi
- Satış Yönetimi
- Kredi Kartı İle Kira Tahsilatı
- Banka Entegrasyonu
- Ön Muhasebe - Finans
- CRM

Mülk yönetimi; gayrimenkul portföyüzünü saniyeler içinde oluşturun, mülkleriniz ile ilgili tüm masrafları işleyin. Masrafları carilerle eşleştirip muhasebesini tutun. Emlak vergilerinden, deprem sigortalarına kadar tüm ince kalemleri takip edin, bulut dosya arşivi ile tapularınızı, proje çizimlerini güvenle saklayın ve her yerden ulaşın.

Kira Yönetimi; Mülk Takibi ile kira sözleşmelerini hızlıca oluşturabilirsiniz, sistem kiracılarınıza cari kart oluşturacaktır. Kiracılarınızı otomatik olarak her ay borçlandıracak ve onlara SMS ve E-Posta olarak hatırlatmalar gönderecektir. 15 Tane bankayla sağladığımız entegrasyon sayesinde kira ödemeleri direkt olarak kiracı carisine işleyecek ve kiracınızın muhasebesi tamamen otomatik tutulmuş olacak, siz sadece arkanıza yaslanıp raporları inceleyen. Ayrıca yasal takipteki kiracıları ve fesih edilen tüm sözleşmeleri online olarak yönetin. Kiracılarınıza toplu olarak SMS ve E-postalar gönderin.

Satış Yönetimi; satış sözleşmelerini sistem üzerinden oluşturun. Satışın muhasebe sürecini yönetin ve ödeme planını otomatik oluşturun. Senetleri ve müşteri ödemelerini sistem üzerinden takip edip, hatırlatmalar yapın, müşterinin cari hesabını kolayca takip edin. Satış ofisi modülüyle, satışlarınızı, müşteri taleplerinizi, ziyaretçilerinizi raporlayın.

Kredi Kartıyla ile Kira Tahsilatı; kiracılarınızdan kredi kartı ile kolayca tahsilat gerçekleştirebilirsiniz. Sistem giriş linkini kiracılarınıza SMS ve E-Posta yoluyla bildirir. Kiracılarınız ister uygulama üzerinden, ister web uygulamamızdan panele giriş yaparak kolaylıkla ödeme yapabilirler. Ayrıca kiracılarınız panel üzerinden geçmiş ödemelerini görebilir, şikayetlerini, isteklerini size sistem üzerinden bildirebilirler.

Banka Entegrasyonu; entegrasyon sağladığımız 15 banka ile hesabınıza gelen ödemelerini Mülk takibine bağlıyoruz, içeride bulunan yapay zeka sayesinde ödemeler kiracılarınızın cari hesabına otomatik olarak işleniyor. Kira yönetim süreci tam olarak otomatikleşiyor, sizde zamandan kazanıyorsunuz.

Ön Muhasebe-Finans; gelir ve giderlerinizi kolayca takip edin, kiracılarınızın ve carilerinizin muhasebesini tutun. Kiracılarınızdan ve satış yaptığınız müşterilerden hariç bağımsız olarak carilerinizin ön muhasebesini tutabilirsiniz. Alış & Satış Faturaları, Tahsilatlar, Ödemeler, Borç & Alacak Dekontları, Bankalar, Kasalar, Hesaplar, Gider Fişleri, Masraflar.

CRM; Müşteri ilişkilerini yönetin, görüşmeleri kaydedin ve raporlayın. Müşteri Talepleri, Talep - Portföy Eşleştirmesi, Görüşmeler, Sunumlar, Rehber

Büyük işler, büyük sorumluluklar getirir. Mülk sahibiyseniz bunu zaten biliyorsunuzdur.
Sorumluluklarınızı kolaylaştıracak bir önerimiz: Mülk Takibi!

App Privacy

The developer, Mulk Takibi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Business
Finance
Business
Finance
Business
Business