iPhone Screenshots

Description

Oreka uygulaması, restoran, pastane, kafe, marketlerin lezzetli fazla yemeklerini yarı fiyatına veya daha ucuza almanı sağlıyor. Tasarruf etmek, yeni tatlar keşfetmek ve gıda israfının önüne geçmek için Oreka’yı indir! 

----

Uygulamanın ‘liste’ ve ‘harita’ sayfalarından çevrendeki Oreka fırsatlarını görebilir, yeni tatlar keşfedebilirsin. Sevdiğin işletmeleri takip etmeyi unutma, yeni ürünler eklendiğinde ilk senin haberin olsun.

Yüzlerce çeşit lezzetli ürünü almak çok kolay:
Uygulamayı indir.
En az %50 indirimli çeşitli lezzetleri keşfet.
İstediğin ürünleri sepetine ekle ve satın al.
Belirtilen saat aralığında, sana uygun olan saatte işletmeden teslim al.

Marketlerden; cafe, restoran, pastane, şarküteriye kadar, tatlı, tuzlu ya da mutfağının ihtiyacı olabilecek herşeyi Oreka'dan alabilirsin. O an ürün alabileceğin mekanları ister haritadan keşfet ister listeden seç. Profilinden ilk siparişinden itibaren ne kadar tasarruf yaptığını ve ne kadar yemek kurtardığını takip et. 

İşyerleri için: https://isyeri.oreka.app

What’s New

Version 1.2.4

Oreka ailesi büyümeye devam ediyor. Bu güncelleme ile uygulamaya kayıt olma ve satın alma süreçlerini kolaylaştırdık. Artık aramızda görmek istediğin işletmeleri bize yazabilirsin. Ağımızdaki işletmeler hakkında yorumların varsa, işletme sayfasında bulunan “Geri Bildirim Gönder” butonunu kullanabilirsin.

App Privacy

The developer, Kapye Elektronik Iletisim Anonim Sirketi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Location
  • Contact Info
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink