QNB eFinans 4+

EFINANS ELEKTRONIK TICARET VE BILISIM HIZMETLERI A S

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

QNB eFinans Mobil uygulaması, sunduğu birçok olanakla dijital dünyada sizi karşılıyor!

Uygulama içinde elektronik belgeleri (defter haricinde) görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede faturalar, makbuzlar ve elektronik dönüşüm süreçlerine ait dokümanlara kolayca erişebilirsiniz.

QNB eFinans ile fatura paylaşım özelliğini kullanarak faturaları başka kullanıcılarla ve farklı platformlar üzerinden (örneğin WhatsApp ve Portal) paylaşabilirsiniz.

En sık kullandığınız işlemleri favori olarak işaretleyebilir ve böylece bu işlemlere daha hızlıca ve kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, hesabınızdaki kontörlerle ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.

İş Akışı Yönetimi ile bekleyen işleri görüntüleyebilir, fatura atama veya işlemler üzerindeki durumu yönetme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

QNB eFinans Mobil uygulaması içindeki Chatbot ve Dijital Asistan aracılığıyla sorularınızı ve taleplerinizi 7/24 iletebilir, destek alabilirsiniz.

Portal müşterilerimiz, kendi portal kullanıcı adları ve şifreleriyle sisteme giriş yaparak hizmetlerden faydalanabilirler.

What’s New

Version 1.0.5

Fatura oluşturma özelliği eklendi. Uygulamamız içerisinden kolayca fatura oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.
Performans ve hata iyileştirmeleri yapıldı.

App Privacy

The developer, EFINANS ELEKTRONIK TICARET VE BILISIM HIZMETLERI A S, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

KolayBi Ön Muhasebe & e-Fatura
Finance
QNB FinansFaktoring
Finance
Sysmond AX
Finance
KolayBi JET
Finance
Bizimhesap
Finance
e-Belge
Finance