Istantanee iPhone

Descrizione

Yeni uygulamamız ile size en yakın Aytemiz istasyonlarına haritada üzerinde ulaşabilir, güncel akaryakıt fiyatlarını ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.
Özellikler:
- 'Ödeme Sistemleri' menüsünden herhangi bir bankanın kredi kartını ekleyerek araçtan inmeden ödeme yapabilir, bununla beraber diğer opsiyon olarak BKM Express hesaplarınızı kullanarak oluşturacağınız kod ile yine akaryakıt alışverişi yapabilirsiniz
- ‘Profilim’ menüsünden kendi profilinizi oluşturabilir, Aytemiz hakkında SMS ve mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.
- ‘İstasyon Bul’ menüsünden harita üzerindeki en yakın Aytemiz istasyonlarına yol tarifi ile ulaşırken, ‘Asistanım’ menüsünden ise trafik yoğunluk haritasına erişebilirsiniz.
- ‘Rota Hesaplama’ menüsünden varmak istediğiniz nokta için yol tarifi alabilir ve rota üzerinde yer alan Aytemiz istasyonlarını görebilirsiniz.
- ‘Kampanyalar ve Haberler’ menüsünden Aytemiz hakkında basında yer alan haberlere ulaşabilirsiniz.
- ‘Yakıt Fiyatları’ menüsünden, il ve ilçe bazlı seçim yaparak Türkiye genelindeki Aytemiz istasyonlarındaki akaryakıt fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Novità

Versione 1.42

Aytemiz’de şaşırtan hizmetlere bir yenisi daha eklendi. Yeni güncellememiz ile birlikte artık mobil ödeme için Paycell ile ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Paycell üyesi iseniz hemen uygulama üzerinden kullanıma başlayabilir, Paycell üyesi değilseniz uygulamamız üzerinden hızlıca üyelik oluşturarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Aytemiz, mobil ödeme dünyasına sizleri de bekliyor!

Informazioni

Fornitore
AYTEMIZ AKARYAKIT DAGITIM ANONIM SIRKETI
Dimensione
114.6 MB
Categoria
Utilities
Compatibilità

Richiede iOS 9.0 o versioni successive. Compatibile con iPhone, iPad e iPod touch.

Lingue

Inglese, Turco

Età
Classificazione 4+
Copyright
© Aytemiz
Prezzo
Gratis

Supporto

  • “In famiglia”

    Se “In famiglia” è stato attivato, fino a sei membri della famiglia potranno usare l’app.

Ti potrebbe piacere