Istantanee

Descrizione

LT
Krovinių ir transporto birža Cargo.LT skirta tiems, kurie siūlo krovinius ir/arba transportą prekėms pervežti – tai prekybininkai, gamybininkai, vežėjai, ekspeditoriai ir kitos su transporto veikla susijusios įmonės.

Dažniausiai tinklalapyje siūloma vežti krovinius iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, o taip pat krovinių iš/į Vakarų Europos ir Rusijos. Kiekvieną dieną į duomenų bazę patalpinama apie 7000-8000 naujų krovinių pasiūlymų ir 10000-12000 automobilių transporto paslaugoms.

Svetainėje yra daugiau kaip 15000 ekspedicinių ir transporto kompanijų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, pasirengusių pristatyti Jūsų krovinius į paskirties vietą.

Patalpindami krovinių pasiūlymus Cargo.LT duomenų bazėje, Jūs pateikiate informaciją daugybei ekspeditorių ir vežėjų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, pasirengusių pristatyti Jūsų krovinius į paskirties vietą.

Galite gauti informaciją apie Jus dominančius krovinius ar transportą realiu laiku į el. paštą, SMS į mobilųjį telefoną ar Cargo.Messenger.


EN
Cargo.LT is freight and transport exchange market (data base) for those who offer goods (loads, cargo) and/or transport for transportation of goods (loads, cargo) – it’s the traders, manufacturers, carriers, freight forwarders and other transport-related businesses.

The most common proposals from this site the transportation of cargo from Lithuania, Latvia, Estonia (the Baltic States), as well as cargo to/from Western Europe and Russia. 7000-8000 offers of loads are placed the database every day and about 10000-12000 of freight transport services are offered as well in variety of directions.

The site contains more than 15,000 freight forwarders and transport companies from Lithuania, Latvia, Estonia, Russia, Poland, that are ready to deliver your cargo to its destination.

Placing your freight or cargo offer in Cargo.LT database, means that a lot of shippers, carriers and freight forwarders from Latvia, Lithuania, Estonia, Poland, are ready to deliver your cargo to its destination.

You can obtain information on cargo or transportation that might be interesting to you in real time on the e-mail, SMS or Cargo.Messenger.

Novità

Versione 2.1.6

Stability improvements, security updates and minor bug fixes.

Informazioni

Fornitore
Joined Stock Company Eurospektras
Dimensione
58.7 MB
Categoria
Economia
Compatibilità

Richiede iOS 11.0 o versioni successive. Compatibile con iPhone, iPad e iPod touch.

Lingue

Inglese, Lettone, Lituano, Polacco, Portoghese, Russo, Spagnolo

Età
4+
Copyright
Prezzo
Gratis

Supporto

  • “In famiglia”

    Se “In famiglia” è stato attivato, fino a sei membri della famiglia potranno usare l’app.

Altre app di questo sviluppatore

Ti potrebbe piacere