Istantanee iPhone

Descrizione

Додавайте картки будь-яких банків України, сплачуйте рахунки і миттєво переказуйте гроші. Створіть мобільний гаманець з різними банківськими картками і зручно керуйте власними фінансами - спробуйте легкі фінансові рішення від city24.

Кілька причин встановити додаток city24 прямо зараз:

1. Зручні онлайн-платежі і швидкі грошові перекази.
У додатку можна перевести гроші рідним, оплатити комуналку і інтернет, поповнити мобільний, зробити покупки в іграх або сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху - будь-які платіжні функції в зручному інтерфейсі.

2. Мобільний гаманець для банківських карт
Додавайте карти українських банків і легко керуйте власними коштами - оплачуйте послуги і робіть грошові перекази за пару кліків. Витрати і надходження зручно відстежувати в історії операцій по кожній з карт.

3. Талони на пальне
Купуйте талони на пальне за спеціальними цінами та заощаджуйте щомісяця.

4. Економія часу і пам'яті на пристрої
Отримаєте всі корисні функції в одному додатку. Не потрібно завантажувати онлайн-банкінг для кожної картки, додаток для покупки палива. Всі корисні платіжні функції зібрані тільки в одному платіжному додатку city24.

city24 - це швидкі платежі і грошові перекази, мобільний гаманець, онлайн-кредити і паливо за спеціальними цінами. Спробуйте!

Власник сервісу ТОВ "ФОРТЕКС-ФІНАНС"
Ліцензія на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, видана на підставі рішення НБУ від 29.04.2016 року № 42.
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 615 від 20.08.2015 р

Novità

Versione 2.0.7

Привіт! А у нас знову покращення!
1) Нарешті! Ви зможете зручно і швидко працювати з шаблонами. Налаштуйте їх з нуля, ставте нагадування про оплату, реагуйте на пуш - і тоді точно нічого не прогавите.
2) Поправили дрібниці у інтерфейсі: рюшечки-квіточки. Весна все-таки :)

Privacy dell’app

Lo sviluppatore, Fortex-Finance, ha indicato che le procedure per la tutela della privacy dell’app potrebbero includere il trattamento dei dati descritto di seguito. Per ulteriori informazioni, consulta l’informativa sulla privacy dello sviluppatore.

Dati non collegati a te

I seguenti dati possono essere raccolti ma non vengono collegati alla tua identità:

  • Informazioni finanziarie
  • Informazioni di contatto
  • Identificativi
  • Dati sull’utilizzo
  • Diagnosi

Le procedure per la tutela della privacy possono variare, per esempio, in base alle funzioni che usi o alla tua età. Ulteriori informazioni

Supporto

  • “In famiglia”

    Se “In famiglia” è stato attivato, fino a sei membri della famiglia potranno usare l’app.

Ti potrebbe piacere