Istantanee iPhone

Descrizione

Wybierasz się w podróż i chcesz szybko przeliczyć ceny w walucie na złotówki? Jesteś za granicą i chcesz porównać cenę, przeliczając ją na swoja rodzimą walutę?

Aplikacja „Kalkulator Podróżnika” umożliwia szybkie przeliczenie cen w walutach na ceny w PLN według kursów dostarczanych przez Internetowykantor.pl. Przelicznik działa zarówno w wersji online jak i offline. Do wyboru jest 69 krajów, do których podróżujemy najczęściej, wraz z przypisaną do nich walutą. W sumie możesz przeliczyć na złotówki ceny w 20 walutach takich jak: euro, dolar amerykański, funt brytyjski, frank szwajcarski, korona czeska, norweska, szwedzka i duńska, lew bułgarski, rubel rosyjski, lej rumuński, kuna chorwacka, lira turecka, dolar kanadyjski, peso meksykańskie, dolar singapurski, dolar hongkoński, dolar australijski, dolar nowozelandzki i rand południowoafrykański.

Aplikacja posiada system lokalizacji użytkownika, dzięki czemu po jej uruchomieniu automatyczne wyświetlany jest kraj, w którym przebywasz w podróży. W każdej chwili możesz także sprawdzić kursy walut w innych krajach, wybierając je z alfabetycznej listy lub odnajdując za pomocą wyszukiwarki. To idealne rozwiązanie dla turystów, osób pracujących za granicą czy będących w służbowej delegacji, którzy chcą w szybki sposób przeliczyć na złotówki ceny w walucie kraju, w którym są.

Kursy walut są aktualizowane na bieżąco przy korzystaniu z wersji online. Usługa dostępna jest także w wersji offline - w przypadku braku dostępu do internetu podstawą do wyliczeń cen jest średni kurs danej waluty z ostatnich 3 miesięcy dostarczany przez Internetowykantor.pl.

Novità

Versione 1.0.5

Poprawki i optymalizacje

Informazioni

Fornitore
CURRENCY ONE S A
Dimensione
18.3 MB
Categoria
Viaggi
Compatibilità

Richiede iOS 9.0 o versioni successive. Compatibile con iPhone, iPad e iPod touch.

Lingue

Ceco, Polacco

Età
4+
Copyright
Prezzo
Gratis

Supporto

  • “In famiglia”

    Se “In famiglia” è stato attivato, fino a sei membri della famiglia potranno usare l’app.

Altre app di questo sviluppatore

Ti potrebbe piacere