Istantanee

Descrizione

PO Sosyal Lig iOS Uygulaması

Türkiye'nin en büyük fantezi futbol uygulaması Sosyal Lig, Süper Lig futbol oyuncularından kadro kurarak ve puan toplayarak birbirinden muhteşem ödüllere erişmene olanak sunuyor. Sosyal Lig futbol oyunu iOS uygulaması üzerinden topladığın puanlarla arabadan son model cep telefonuna, akaryakıttan saate kadar sayısız ödüle sahip olma fırsatı seninle. Sen de PO Sosyal Lig'i keşfet, kadronu oluştur, kazanmaya başla!

Muhteşem Ödüller Kazandıran Sosyal Lig'i Keşfet

Süper Lig futbolcularından oluşturacağın kendine özel kadroyla gerçek maç istatistiklerine dayanarak bu yeni nesil football manager oyununun puanlama sistemine dahil olabilir, Türkiye'nin en sosyal liginin muhteşem PO Sosyal Lig ödüllerine bir adım daha yaklaşabilirsin. Haftalık ve sezon sonu olmak üzere farklı dönemlerde kazanabileceğin ödüller, sezon boyu heyecan dolu, keyifli bir rekabet yaşayacağın Sosyal Lig mobil uygulamasında seni bekliyor. Son model Kia Stonic, Samsung A71, Quantum Saat ve Petrol Ofisi'nden 1 milyon TL değerinde akaryakıt, Sosyal Lig üzerinden elde edebileceğin ödüllerden bazıları. Sosyal Lig puanlama sistemine göre topladığın puanlarla sen de haftanın birincisi olabilir, fantezi futbol heyecanına ortak olabilirsin!

Sosyal Lig'e Nasıl Üye Olurum?

PO Sosyal Lig futbol oynama uygulaması tamamen ücretsiz olup, birkaç kolay adımda üye olmana ve futbolun renkli dünyasına adım atmana olanak sunuyor. Uygulamaya Facebook hesabın ya da mail adresin ile üye olabilir, takım adını belirleyerek oyuna dahil olabilir, Süper Lig'deki futbolcuların anlık performanslarına göre düzenlenen PO Sosyal Lig puan hesaplama sistemi ile gerçek zamanlı olarak Süper Lig heyecanını yaşayabilirsin.

Sosyal Lig Nasıl Oynanır?

Petrol Ofisi Sosyal Lig'e üyeliğini tamamladıktan sonra kadronu kurmaya başlayabilir, yıldız takımına dair tüm ayarlamaları yapabilirsin. Uygulamada dilediğin saha dizilişini seçebilir, futbolcuları belirlenen mevkisine göre yerleştirebilir, kadroya ekleme ya da kadrodan çıkarma yapabilirsin. Favori futbolcunu Kaptan olarak belirleyebilir, kadronu böylelikle tamamlayabilirsin. Kaptan olarak seçtiğin futbolcunun sana getireceği puanların 2 ile çarpıldığını, dolayısıyla sana daha fazla puan getireceğini unutma.

Sosyal Lig Puan Hesaplama Hakkında

Haftanın kazanına akıllı cep telefonu, sezonunun birincisine ise son model araba hediye eden Sosyal Lig, aynı zamanda Petrol Ofisi’nin sadakat kartı Positive Card’ı oyuna entegre eden kullanıcılara ise anında 10 milyon Euro değerinde transfer bütçesi, Petrol Ofisi istasyonlarından Positive Card’ı ile yapacağı 10 TL ve üzeri yakıt alımlarında ise oyun içinde kullanabilecekleri 500.000 Euro değerinde transfer bütçesi kazandırıyor. Online futbol kariyerini güçlendirecek bütçe artırımı, rozet kazanımı, oyun seviyeleri ve kadro güncellemeleri gibi Sosyal Lig hakkında merak ettiğin tüm detaylara sosyallig.com üzerinden de ulaşabilirsin.

Kadron için seçtiğin futbolcuların puanları, o hafta oynanacak olan gerçek zamanlı maçlardaki performanslarına bakılarak, Sosyal Lig puan sistemindeki karşılığına göre hesaplanıyor. Her hafta Sosyal Lig mobil uygulaması üzerinden yayınlanan Sosyal Lig puanları, ödül kazanan kullanıcılar ile açıklanıyor. Böylece sana her hafta fantezi futbol ödüllü oyununun heyecanına ve keyfine varmak kalıyor!

Sen de hemen şimdi PO Sosyal Lig iOS uygulamasını indir, gerçek zamanlı olarak Türkiye Süper Lig'indeki maçlar ve oyuncular üzerinden kazanmaya başla. Uygulama ile ilgili merak ettiğin her şeyi iletisim@sosyallig.com adresine mail atarak öğrenebilir, Sosyal Lig sosyal medya hesaplarını takip ederek en güncel haber ve bilgilerinden hemen haberdar olabilirsin.

Novità

Versione 2.40

Uygulamamızı sizleri de düşünerek sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

Bu sürümdeki güncellemede PlayStation 5 ödüllü Benimle Kazan kurgusunu 1 hafta için aktifleştirdik.

Bol şanslar!

Valutazioni e recensioni

3.0 su 5
1 valutazione

1 valutazione

Privacy dell’app

Lo sviluppatore, PETROLIG DIJITAL VE BILISIM HIZMETLERI ANONIM SIRKETI, ha indicato che le procedure per la tutela della privacy dell’app potrebbero includere il trattamento dei dati descritto di seguito. Per ulteriori informazioni, consulta l’informativa sulla privacy dello sviluppatore.

Dati utilizzati per monitorarti

I seguenti dati possono essere utilizzati per monitorarti nelle app e nei siti web di proprietà di altre aziende:

  • Informazioni di contatto

Dati collegati a te

I seguenti dati possono essere raccolti e collegati alla tua identità:

  • Informazioni di contatto
  • Identificativi

Dati non collegati a te

I seguenti dati possono essere raccolti ma non vengono collegati alla tua identità:

  • Dati sull’utilizzo

Le procedure per la tutela della privacy possono variare, per esempio, in base alle funzioni che usi o alla tua età. Ulteriori informazioni

Supporto

  • “In famiglia”

    Se “In famiglia” è stato attivato, fino a sei membri della famiglia potranno usare l’app.

Ti potrebbe piacere