Screenshots

Description

1969 yılından bugüne "Tamçeki" markası, gerek önceden belirlenen hedeflere ulaşılması, gerek yatırımların devamı ve gerekse de yeni teknolojik atılımlarla üretimdeki kalitenin yükseltilmesi açısından belirlenen hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Firmamız Avrupa Standartlarına uyum sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürmüş olup, TÜRKAK onaylı ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi, 2014/31 ve 32 AB Tip Onayı, CE ve OIML gibi uygunluk belgeleri ile üretimini devam ettirmektedir.

Firmamızın servis departmanı, bünyesinde oluşturduğu geniş araç filosu, tam donanımlı ve yetişmiş uzman kadrosu ile 7/24 müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde kesintisiz servis - bakım ve kalibrasyon hizmetlerini sürdürmektedir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla geliştirmiş olduğumuz AR-GE bölümümüz her geçen gün hedeflerine daha fazla yaklaşmakta ve araştırmalarını beklentileriniz doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Kuruluşundan bugüne ilke edinilen "daima en iyi ürün" ve "en iyi hizmet" politikası ile "Tamçeki" markası yurt içinde ve yurt dışında güven ve kaliteyi simgelemektedir.

Information

Provider
DETAY DANISMANLIK BILGISAYAR HIZMETLERI SANAYI VE DIS TICARET A S
Size
19.3 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, German, Turkish

Age Rating
Rated 9+ for the following:
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Copyright
© Gale Press Digital Publishing Platform
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer