Istantanee

Descrizione

Timeline Travel, mimarlık tarihini parmaklarınızın ucuna taşıyor ve zaman içinde değişen her şeyi görselleştirmenizi sağlıyor. Bu uygulama, bir zamandizin (kronoloji) ve bir harita aracılığıyla görselliği ön plana çıkararak alternatif bir mimarlık tarihi öğrenme aracı oluşturmayı amaçlıyor ve kullanıcılarına mimarlık tarihini keşfederken zamanda yolculuk yapma şansı sunuyor: Bir şehrin tarihi yapıları hem zamandizin hem de harita üzerinde gösteriliyor, yapılardaki ve üsluplardaki değişimi izlemek için zamanda ileri/geri hareket etmek yeterli oluyor, tarihi bir şehrin gelişimi ve yapıları hakkındaki ayrıntılar tek bir dokunuşla öğrenilebiliyor. Bu uygulama yeni tamamlanan bir AB projesinin ürünü olan www.timelinetravel.net web sitesinin içeriğinini mobil cihazlarınıza taşımakla kalmıyor, bir gezi rehberi olarak kullanabileceğiniz pek çok yeni zamandizini de sizlere sunuyor.

Dahası, bu mobil uygulamayla artık siz de dilediğiniz her tür zamandizini kolayca yaratabilirsiniz. Her çeşit veriyi görselleştirmek ve kronolojik sıraya sokmak için haritalı veya haritasız her türden zamandizini oluşturabilirsiniz. Örneğin gezdiğiniz yerleri, hayatınızın önemli olaylarını, bebeğinizin büyümesinin kilometre taşlarını, okuduğunuz kitapları, izlediğiniz filmleri, tanıştığınız insanları veya sevdiklerinizin fotoğraflarını Timeline Travel mobil uygulamasıyla organize edip görselleştirebilirsiniz. Sonrasında, kendi geçmişinizde bir zaman yolculuğu yapmak için zamandizinlerinize göz atmanız yeterli olacak! Yeni bir kullanıcı oluşturduktan sonra, hesabınızdan yeni zamandizinler hazırlayabilir, dilerseniz bunları herkese açık hale getirmek üzere uygulama yöneticisine teklif edebilirsiniz. Ayrıca herkese açık zamandizinlere siz de katkıda bulunabilir veya yorum yapabilirsiniz.

Privacy dell’app

Muzaffer Ozgules, lo sviluppatore, ha indicato che le procedure sulla tutela della privacy dell’app possono includere il trattamento dei dati come descritto di seguito. Per ulteriori informazioni, consulta l’informativa sulla privacy dello sviluppatore.

Dati collegati a te

I seguenti dati possono essere raccolti e collegati alla tua identità:

  • Contenuti dell’utente
  • Identificativi

Dati non collegati a te

I seguenti dati possono essere raccolti ma non vengono collegati alla tua identità:

  • Posizione
  • Identificativi

Le procedure per la tutela della privacy possono variare, per esempio, in base alle funzioni che usi o alla tua età. Ulteriori informazioni

Informazioni

Fornitore
Muzaffer Ozgules
Dimensione
20.5 MB
Categoria
Istruzione
Compatibilità

Richiede iOS 12.0 o versioni successive. Compatibile con iPhone, iPad e iPod touch.

Lingue

Inglese

Età
4+
Copyright
Prezzo
Gratis

Supporto

  • “In famiglia”

    Se “In famiglia” è stato attivato, fino a sei membri della famiglia potranno usare l’app.

Ti potrebbe piacere