Istantanee iPhone

Descrizione

Získejte peníze zpět z nákupů ve stovkách obchodů na internetu. Princip je jednoduchý. V mobilní aplikaci Tipli si vyberete svůj oblíbený obchod, navštívíte jej, nakoupíte jak jste zvyklí a automaticky se vám na účet u Tipli připíše odměna za nákup.

Získat na odměnách tak můžete i tisíce korun ročně. Množství obchodů, ze kterých můžete získat peníze z nákupů zpět je totiž vysoké. Na Tipli naleznete nejznámější e-shopy prodávající oblečení, elektroniku, léky nebo třeba ubytování a dovolenou. V nabídce naleznete i oblíbené zahraniční obchody s levným zbožím.

Jak to funguje? Obchody platí Tipli provizi za přivedení zákazníků. Tipli část získané provize z nákupů připíše na váš účet. Díky tomu získáte část peněz ze svých nákupů na internetu zpět. Celá aplikace je kompletně zdarma a za její využívání nezaplatíte ani korunu.

Zároveň v aplikaci naleznete i informace o aktuálních slevových akcích, slevové kódy a kupóny, které vám pomohou ušetřit ještě více peněz z vašich nákupů. 

Začněte využívat mobilní aplikaci Tipli a připojte se do komunity stovek tisíců uživatelů, kteří již získávají peníze zpět. 

Novità

Versione 1.7.6

App improvement

Privacy dell’app

Lo sviluppatore, Tipli s.r.o., ha indicato che le procedure per la tutela della privacy dell’app potrebbero includere il trattamento dei dati descritto di seguito. Per ulteriori informazioni, consulta l’informativa sulla privacy dello sviluppatore.

Dati non collegati a te

I seguenti dati possono essere raccolti ma non vengono collegati alla tua identità:

  • Identificativi
  • Dati sull’utilizzo
  • Diagnosi

Le procedure per la tutela della privacy possono variare, per esempio, in base alle funzioni che usi o alla tua età. Ulteriori informazioni

Supporto

  • “In famiglia”

    Se “In famiglia” è stato attivato, fino a sei membri della famiglia potranno usare l’app.

Ti potrebbe piacere