Screenshots

Description

Goń króliki, szukaj królów, odwiedzaj nowe miejsca; zdobywaj punkty i odznaczenia, a przy okazji poznaj historię Pierwszej Stolicy Polski! Swoimi osiągnięciami możesz pochwalić się znajomym, a dzięki aparatowi możesz stworzyć własną pocztówkę z Gniezna.

JAK GRAĆ?

1. Włącz lokalizację (GPS) w telefonie. Pamiętaj, że musi być włączona przez całą rozgrywkę.

2. Zabawę rozpoczynamy od infokiosku na dworcu PKP, który jest pierwszym punktem na Trakcie. Uwaga! Możesz zacząć zabawę od innego miejsca, ale nie zdobędziesz wtedy maksymalnej liczby punktów.

3. Po podejściu do miejsca, odpowiedz na pytanie i zdobądź kolejne punkty.

4. Aplikacja wskaże Ci następne miejsce do odwiedzenia, podążaj za jej wskazaniami. Kolejne odkryte miejsca, to kolejne punkty do zdobycia.

5. Po przekroczeniu danej liczby punktów zdobędziesz następną rangę i odznaczenie. Czy masz wystarczająco dużo wytrwałości i wiedzy, by zostać Królem?

6. Punkty zostają zapisane na twoim telefonie, możesz wrócić do zwiedzania Traktu z aplikacją kiedy tylko chcesz.O TRAKCIE:

Posągi koronowanych w Gnieźnie, pierwszych 5 królów Polski, postaci z 2 piastowskich legend, 4 edukacyjne makiety oraz 8 tablic informacyjnych i 3 infokioski wchodzą w skład Traktu Królewskiego – najnowszego szlaku turystycznego w Pierwszej Stolicy Polski. „Przewodnikami” pomiędzy poszczególnymi elementami Traktu zostały, skierowane do najmłodszych turystów, rzeźby 15 królików – nawiązujących do najważniejszych wydarzeń z historii miasta.

Łączny koszt Traktu to 4 185 750 zł, z czego 2 149 939 zł to środki pozyskane w ramach projektu „Rozwój kluczowego szlaku dziedzictwa kulturowego województwa wielkopolskiego pn. Szlak Piastowski” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Liderem projektu, którego partnerem jest Miasto Gniezno, jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

What’s New

Version 1.1.15

Walking navigation fixed in map module.

Information

Provider
MobileMS Michal Stefanski
Size
28 MB
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like