iPhoneスクリーンショット

説明

Pro koho je aplikace určena?

Pro každou společnost, která chce pečovat o své zákazníky a posilovat zákaznickou komunitu.

Clubby vás odliší od konkurence, získáte novou platformu pro zákaznickou komunikaci.

Posilování zákaznické komunity atraktivním programem

Inspirujte zákazníky zábavnými výzvami a aktivitami. Sdílejte tipy a návody. Podpořte motivaci soutěžemi a odměnami, virtuálními i skutečnými.

Zábavné výzvy

Aplikace „Clubby“ umožnuje plánovat a plnit různé typy aktivit a výzev. Tím otevírá vašim zákazníkům úžasný prostor pro soutěžení, zábavu a inspiraci, vše pod křídly vaší značky. Výzvy můžeme tvořit na jeden den, nebo klidně na měsíc či dva, nejsme časově omezeni. Zákazníci mohou soutěžit mezi sebou nebo táhnout za jeden provaz.

U sportovních výzev lze využít pro zápis sportovních výsledků propojení na Health Kit. Jednoduše tak přenesete data ze sportovního trackeru přímo do aplikace.

Zdravý životní styl

Na zdraví záleží. Aplikace „Clubby“ ukazuje, že i malé změny v životním stylu mají vliv na zdraví a lze je zařadit snadno a zábavnou formou. Stejně jako pohyb, i výživa a relaxace patří ke správnému životnímu stylu. Proto v demo verzi aplikace vyhlašujeme a plníme výzvy v kategoriích sport, výživa, relax. Výzvy můžeme propojit s charitativními projekty či s již zaběhlými aktivitami vaší společnosti. Nápadům se meze nekladou.

Máte svou speciální kategorii, kterou byste rádi upřednostnili? Žádný problém. Kategorie si můžete zvolit a pojmenovat podle svého zaměření.

Na dodávaný obsah se můžete spolehnout, jelikož partnerem a odborným garantem je nezisková společnost Vím, co jím a piju (www.vimcojim.cz). Obsah jde z rukou zkušených odborníků, kteří za celým projektem stojí.

Novinky a reklamní formáty

Rubrika novinek je ideální prostor pro komunikaci s vašimi zákazníky. Můžete sdílet informace o akcích, slevách, novinkách a dalších zajímavostech. Seznámit své zákazníky s produkty, hodnotami vaší společnosti. Fantazii se meze nekladou. Díky tomu zákazníci lépe poznají vaši značku. Bude to jen vaše platforma, u které budete mít jistotu, že obsah bude uživatelům doručen ve vámi zvoleném čase a dle vašich představ.

Mysleli jsme i na další reklamní formáty. Bannerové plochy vám umožní jednoduše prezentovat vaše novinky i akce.

Sdílení a motivace

Aplikace má vlastní sociální síť. Uživatelé mohou sdílet své výsledky, fotografie a komentáře přímo do aplikace. Můžete komentovat a dát like příspěvkům ostatních. Interakce skvěle pomáhá motivaci!

Inspirace

Zajímavé články o sportu, výživě, produktech a aktuálních nabídce sdílíme v sekci “Inspirace“. Zde uživatelé najdou další atraktivní obsah.

Odměňujeme!

Za plnění výzev uživatelé sbírají virtuální medaile. Speciální výzvy mohou mít unikátní medaile. Vedle toho mohou uživatelé sbírat i další body, které si mohou vyměnit za merchandising, slevu při nákupu nebo jiné benefity! Možností je propojení na soutěž nebo na zákaznický věrnostní klub.

Jazykové mutace

Aplikace je možné provozovat v českém nebo anglickém jazyce. Aplikace je dostupná celosvětově.

Aplikace v ukázkovém módu

Máte-li zájem aplikaci vyzkoušet, zřídíme vám dočasný přístup. Během 14 dnů si vyzkoušíte, jak aplikace funguje. V případě zájmu nás kontaktujte na info@clubby.cz.

Obsah je v ukázkové verzi značně zjednodušený. Pokud se rozhodnete aplikaci využívat, finální produkt upravíme podle vašich požadavků. Aplikaci pro vás také přejmenujeme. „Clubby“ je jen náš pracovní název. Získáte tedy originální platformu, s vaším logem a ve vašich barvách do telefonů vašich zákazníků.

Appのプライバシー

デベロッパである"Focus agency s.r.o."は、Appのプライバシー慣行に、以下のデータの取り扱いが含まれる可能性があることを示しました。詳しくは、デベロッパプライバシーポリシーを参照してください。

ユーザのトラッキングに使用されるデータ

次のデータは、他社のAppやWebサイト間でユーザをトラッキングする目的で使用される場合があります:

  • 連絡先情報
  • ID
  • 使用状況データ

ユーザに関連付けられたデータ

次のデータは収集され、ユーザの識別情報に関連付けられる場合があります:

  • 連絡先情報
  • ID
  • 使用状況データ

ユーザに関連付けられないデータ

次のデータは収集される場合がありますが、ユーザの識別情報には関連付けられません:

  • 診断

プライバシー慣行は、ご利用の機能やお客様の年齢などに応じて異なる場合があります。詳しい情報

サポート

  • ファミリー共有

    ファミリー共有を有効にすると、最大6人のファミリーメンバーがこのAppを使用できます。