スクリーンショット

説明

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından oluşturulan Dış Ticaret Çalışma Grubu Mobil Uygulaması

Uluslararası ticaret faaliyetlerinin geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla yerel ihtiyaçların tespit edilerek, bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik çalışmalar yürütülmesi, ulusal, bölgesel ve uluslararası ticaret faaliyetlerine aktif katılım ve küresel ticarete uyum sağlanması, üyelerin ihracat teşviklerinden azami düzeyde faydalanmasının sağlanması, Kütahya ve ilçelerindeki yerel ihracatçı ve ihracat potansiyeline sahip tüm işletmeler ile etkin ve katılımcı faaliyetler yürütülmesi gibi amaçlarla, KUTSO tarafından dış ticaret çalışma grubu oluşturuldu.

Dış ticaret çalışma grubu faaliyetleriyle, uluslararası piyasalar, uluslararası odalar, büyükelçilikler ve ticaret ataşelikleri gibi kuruluşlar ile iletişim kurularak işbirliği ve pazar imkânlarının araştırılması, yeni piyasa modellerinin ve ihracat olanaklarının değerlendirilmesi, küresel piyasaya giriş stratejilerinin oluşturulması, ticaret ve yatırım imkânlarına ilişkin bilgilerin işletmelere aktarılması, gelişen sektörler ve ülkeler hakkında bilgilendirme yapılarak, yerel ticaretin, uluslararası piyasalara taşınması amaçlanmaktadır. Mobil uygulama üyelik gerektirmektedir, Kutso üyeleri bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Üyelik onayından sonra aktif olmaktadadır.

Bu uygulama sayesinde, duyurular, etkinikler, anlık mesajlar, üye listeleri gibi pek çok bilgiye erişim sağlanabilmektedir.

情報

販売元
CEVIZ YAZILIM BILISIM DANISMANLIK ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
サイズ
16.4MB
カテゴリ
ビジネス
互換性

iOS 11.0以降。iPhone、iPad、およびiPod touchに対応。

言語

英語

年齢
4+
Copyright
価格
無料

サポート

  • ファミリー共有

    ファミリー共有を有効にすると、最大6人のファミリーメンバーがこのAppを使用できます。

このデベロッパのその他のApp

他のおすすめ