iPhone 스크린샷

설명

Всі Аукціони України - платформа усіх аукціонів України та цікавих пропозицій щодо нерухомості, авто, техніки та заборгованостей.
На одному сайті ми гуртуємо дані про продаж та оренду активів з усіх основних майданчиків країни: Prozorro.Sale, СЕТАМ, Банкрутство, Приватизація, активи держпідприємств та банків, фінансових компаній, юридичних та фізичних осіб.
Віднині нема потреби витрачати час на пошук інформації з десятків джерел. Ми зібрали всі необхідні дані та сформували тематичні підбірки. Єдиний додаток - вся база аукціонів.
Швидкий пошук, відбір, можливість додавання цікавої інформації до списку обраного та зручна робота з даними. Відстежуйте дати торгів, зміни цін, замовляйте виписки та юридичні висновки щодо потрібних об'єктів в кращих юридичних компаніях України, реєструйтесь на торгах через провідні та перевірені біржові майданчики і доєднуйтесь до групової покупки лотів, щоб отримати додатковий ресурс на придбання об'єктів.
Вам неодмінно має сподобатись!

새로운 기능

버전 1.0.7

Виправлено:
- некорректне відображення тексту на плитках лотів
- некорректні стилі відображення папок у меню додатків
- помилка 404 при переході в папку в меню додатку
Додано:
- відображення різних кольорів лейб на карточках лотів

Будемо вдячні за будь-який коментар, або пораду. Діліться відгуками в додатку або надсилайте їх на vau.auction@gmail.com

앱이 수집하는 개인정보

Dzheneriks 개발자가 개인정보 처리방침 및 데이터 처리 방식에 관한 세부사항을 Apple에 제공하지 않았습니다. 자세한 내용은 개발자의 개인정보 처리방침을 참고하십시오.

세부사항이 제공되지 않음

개발자가 다음번에 앱 업데이트를 제출할 때 개인정보 보호 세부사항을 제공해야 합니다.

지원

  • 가족 공유

    가족 공유를 설정하면 최대 6명의 가족 구성원이 이 앱을 사용할 수 있습니다.

좋아할 만한 다른 항목