Son Dakika Haberleri 4+

Erkan Eroglu

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Türkiye'nin en iyi ve en güncel haber uygulaması karşınızda. Bizi en çok tercih edilen haber uygulaması yapan yüz binlerce kişiye teşekkür ediyoruz.
Son dakika haberleri uygulamasının içinde Türkiye'nin en güncel gazete, dergi ve internet sitelerinin kaynakları bulunmaktadır. Siz bu kaynaklardan istediklerinizi tercih ederek kendinize özel olan gazetenizi yaratabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, bir kaç gazete seçip, yine bir kaç dergi seçip ve yanına popüler bir kaç site seçerek tamamen kendinize özel ve her dakika güncellenen bir gazete yaratırsınız.
Bu özelliğimiz bizi tüm haber uygulamalarının ötesine taşımaktadır. Uygulamanın ekran görüntülerinden de göreceğiniz gibi Türkiye'nin haber denince akla gelen tüm gazete, dergi ve internet siteleri kaynaklar listesinden hazır bulunmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken istediklerinizi seçmek ve kişisel gazetenizi yaratmak.
Tamamen ücretsiz bu uygulama ile keyifli saatler geçirmenizi temenni ederiz. Diğer uygulamalarımıza da bakmanızı tavsiye ederiz.

What’s New

Version 1.1

Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

-Arayüz çok daha geliştirildi.

App Privacy

The developer, Erkan Eroglu, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Entertainment
Games
News
Games
Utilities
Shopping

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News