Screenshots

Description

Bayilerimiz kullanıcı adı ve şifreleri ile bu mobil app üzerinden daha hızlı ve verimli bir şekilde ürünlerimizi görebilecek ve sipariş verebileceklerdir.

Halıcılıkta yeni trend Woolknot; genç nesilin tercihleri ile yaratıldı. El dokuma halılarda geleneksel yapının ötesine geçerek, modern desenleri ve hot couture stili ile halıda yepyeni bir dönem başlatıyor. Modern halı sanatının adı, artık Woolknot olarak geçiyor.


Woolknot, tamamen özgün ve sıradışı çizgilere sahip bir marka. Üstelik yüzyıllardır el emeği ile üretilip, her biri sanat eseri özeniyle işlenen el dokuması halıların değerini de çok iyi biliyor. İpek halı denildiğinde akla gelen ilk marka olan Şark Halı’nın 60 yıllık tecrübesini de arkasına alarak, genç dokunuşuyla halı örneklerini modernize ediyor.


Woolknot özgün ve sıradışı desen ve renkleri seven yeni jenerasyonun halı stili. Kişiye özel tasarımları, modern çizgilere yer verilecek koleksiyonların yanı sıra, dünyada marka olmuş halılarıda bünyesinde bulundurmakta.


60 yıldan beri halı sektöründe olan ve ipek halı denince akla ilk gelen ŞARK halı, genç nesli halı kültürü ile buluşturmayı hedefleyerek bünyesinden bağımsız olarak Woolknot’u yarattı. Türkiye ve dünya pazarında marka olma hedefi ile yola çıkan woolknot, sıradışı, desenleri, özel tasarımları ile farklı bir çizgiye sahip. Woolknot 3 ayrı tema ile yola çıktı.

1. Tema özgün ve modern çizgiye sahip kendi üretimleri,
2. Tema kişiye özel tasarım halılar,
3. Dünya markası modern halılar.

Uygulama hakkında soru ve görüşleriniz için lütfen info@woolknot.com adresinde bize ulaşın.

Information

Provider
ILERLEYEN TEKNOLOJI LIMITED SIRKETI
Size
21.5 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Woolknot Bayi
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like