Screenshots

Description

See on veebis oleva loodusvaatluste andmebaasi (http://lva.eelis.ee) nutirakendus, mille kaudu saab igaüks oma Eestis tehtud loodusvaatlusi nutitelefonis või tahvelarvutis registreerida. Vaadelda ning kirja panna sobib kõiki liike, ka kõige tavalisemaid ja laialt levinumaid. Vaatlustest tekib igale loodusehuvilisele elektrooniline vaatluspäevik. Kõigisse vaatluspäevikutesse kogutud vaatlusandmeid kasutatakse Eesti liikide levikupildi täiendamiseks ja täiendava informatsioonina looduse kaitsmisel. Iga registreeritud vaatlus on oluline!

Vaatluse juurde on vajalik märkida, keda, kus, millal ja kes vaatlesid ning soovitavalt lisada ka vaadeldud liigist või tegevusjälgedest foto. Vaatlusandmete sisestamine on kiire ja mugav, enamuse andmetest (nt vaatlusaja, vaatluskoha ja vaatleja) pakub rakendus vaikimisi juba ette.

Tõrgetest palume teada anda aadressile: Reigo.Roasto@envir.ee
Nutirakendus valmis tänu Keskkonnainvesteeringute Keskuse toetusele. Loodusvaatluste andmebaasi haldavad Keskkonnaagentuur ja Eesti Looduseuurijate Selts. Rakenduse tehniline teostaja on Mooncascade OÜ.

What’s New

Version 1.0.18

Serveriga sünkroniseerimise parandused

Information

Seller
EESTI LOODUSEUURIJATE SELTS EESTI TEADUSTE AKADEEMIA JUURES
Size
17.9 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like