iPhone Screenshots

Description

Podrobné cyklomapy, inteligentní cyklonavigace, hlášení problémů, zábavné odznaky a mnohém více. Nová aplikace kampaně Čistou Stopou Prahou tě dostane v Praze na kolo!

Poznámka: Aplikace je funkční v Praze a jejím okolí.

CYKLONAVIGACE
Díky propracovaným navigačním funkcím Na kole Prahou snadno objevíš nejlepší trasy do práce či školy a na kole budeš moci vyrazit bez obav i do míst, která dobře neznáš. Naše navigace bere v potaz mnoho faktorů ovlivňujících nejen dobu dojezdu, ale také bezpečnost a pohodlí pří jízdě na kole. Dokáže se přizpůsobit typu tvého kola a dalším preferencím a dokonce ti najde i trasy kombinující kolo s veřejnou hromadnou dopravou.

CYKLISTICKÁ MAPA
Pokud nepotřebuješ dovést přímo do cíle vaší cesty, ale jen se chceš zorientovat v některé části Prahy, bude se ti hodit podrobná cyklistická mapa zahrnující kompletní informace o cyklistické infrastruktuře. Aplikace ti dá také řadu tipů pro bezpečnou a pohodlnou jízdu v městském prostředí -- na kole se tak od počátku budeš cítit jistěji.

ODZNAKY A ŽEBŘÍČKY
Naše aplikace nechce jen radit, ale chce tě taky motivovat, abys na kole jezdil co nejvíce. S aplikací si tak mj. můžeš vyjezdit unikátními odznaky (např. Průzkumníka za to, že na kole navštívíte mnoho různých míst, nebo Vrchaře za to, že se nebojíš pražských kopců). Své cyklistické výkony můžeš porovnávat se svými známými a kamarády a vzájemně se tak motivovat k ještě častějšímu ježdění.

KOMUNITNÍ DATA A UPOZORNĚNÍ
V neposlední řadě aplikace umožňuje sbírat a sdílet informace o tom, s jakými problémy se při svém ježdění v Praze potýkáš. Kromě odesílání dat o tvých trasách můžeš skrze aplikaci snadno nahlásit komunitní upozornění týkající se komplikací na trase. Posbírané informace se zobrazí ostatních cyklistům v aplikaci, ale poslouží také městským orgánům při vyhodnocování stávajících a při návrhu nových cyklistických opatření.

PROPOJENÍ S DO PRÁCE NA KOLE 2017
Aplikaci můžeš také použít pro zaznamenávaní a automatické odesílaní jízd do soutěže Do práce na kole 2017.

POZNÁMKA: Aplikace ke své správné činnosti vyžaduje internetové připojení. Spotřeba dat je optimalizována a ani při intenzivním používání by neměla přesáhnout desítky MB měsíčně.

UPOZORNĚNÍ: Navržené trasy mají pouze informační charakter. Vzhledem k pracím na silnici, stavu dopravy, počasí a jiným událostem mohou být podmínky na trase odlišné od výsledků na mapě. Řiď se vždy aktuální situací, respektuj dopravní značení a dopravní předpisy. Buď opatrný/á a ohleduplný/á.

Aplikace Na kole Prahou je pro hl. m. Praha poskytovaná společností Umotional s.r.o.

What’s New

Version 3.2.3

Minor bug fixes, design improvements!

Information

Provider
Umotional s.r.o.
Size
83.8 MB
Category
Navigation
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Czech

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like