Screenshots

Description

Footroll – to tylko piłka nożna! Treści portalu odwiedzanego rocznie przez ponad 2 miliony Polaków, generującego ponad 3 miliony wyświetleń każdego miesiąca teraz dostępne są w formie wygodnej aplikacji mobilnej!

Bądź na bieżąco dzięki aktualnym wiadomościom piłkarskim oraz multimediom. Codziennie wrzucamy świeże newsy i komentarze pisane przez naszą redakcję pasjonatów futbolu. Ponadto publikujemy najciekawsze statystyki i ciekawostki ze świata piłki nożnej, a także wygrane memy na poprawę humoru. Nie brakuje również materiałów video z boisk i nie tylko! Już nigdy nie będziesz musiał narzekać, że powiadomienie o filmie z kanału Footroll (największy pod względem subskrypcji kanał poświęcony wydarzeniom piłkarskim w Polsce) do Ciebie nie przyszło, bo mamy własny system notyfikacji push. Jeśli jesteś pełnoletni możesz dodatkowo brać udział w naszej cotygodniowej lidze typerów „Co za typy” i wygrywać nagrody o równowartości 1500 złotych.

NEWSY – opisujemy co w murawie piszczy. Naszym priorytetem jest TOP 5 lig europejskich (Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga oraz Ligue 1), ale gdy tylko wydarzy się coś ciekawego na innym podwórku – na pewno o tym napiszemy. Nie zapominamy również, że Ekstraklasa to wciąż najpopularniejsze rozgrywki w naszym kraju i poświęcamy jej odpowiednio dużo miejsca. W wielu wpisach znajdziecie opinie na dany temat (tweety, wypowiedzi itp.), więc poza czystą informacją dostajesz również komentarz. Aha! I oczywiście transfery to ten element, z którym zawsze jesteśmy na bieżąco!

FOOTLOL – tutaj znajdziecie wszystkie grafiki (ciekawostki i statystyki piłkarskie, składy itp.), memy oraz materiały video (najciekawsze materiały znalezione w sieci, w tym filmiki z boisk, ale także podlinkowane materiały, jakie założyciel projektu Maciek „DissBlaster” Krawczyk publikuje na YouTube). W skrócie – wszystko, co wydarzyło się w piłce nożnej w formie multimedialnej dla osób, które chcą być na bieżąco, ale akurat nie mają czasu na wczytanie się w newsy.

CO ZA TYPY – liga typerów, w której uczestniczy tysiące graczy! Wystarczy, że zalogujesz się w aplikacji, potwierdzisz swoją pełnoletność i możesz brać udział w cotygodniowej zabawie poprzez typowanie wyników 10 wybranych spotkań. Dla najlepszych sponsor aplikacji przewidział nagrody o równowartości 1500 złotych – co tydzień! W tej zakładce znajdziecie również specjalne, nigdzie niepublikowane nagranie od Maćka „DissBlastera”, Krawczyka w którym pokazuje jak wypada w lidze typerów oraz dzieli się swoimi kuponami.

Pobierz za darmo i miej dostęp do świata futbolu na wyciągnięcie ręki. I pamiętaj – Footroll to tylko piłka nożna!

What’s New

Version 1.2.1

Poprawki blędów

Nowe funkcje:
- możliwość dodawania i przeglądania komentarzy

Information

Provider
Magorzata Krawczyk
Size
54.8 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 13.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like