Screenshots

Description

Nüüd on veelgi mugavam rentida ehitustehnikat. Kõik, mida vajad, leiad AVESCO RENT rakendusest! LIHTNE rentida, LIHTNE töötada, LIHTNE leida unikaalsed lahendused just siis kui vajad.

Miks on AVESCO RENT rakendus nii LIHTNE?

Kui oled juba meie klient, logi sisse oma kasutajakontoga.
Kui oled uus klient, siis konto loomine võtab ainult mõne minuti.

AVESCO RENT rakendusega saad teha kõike:
§  Broneerida tehnikat kõigest mõne klikiga
§  Tellida kohaleveo
§  Kontrollida hindu
§  Pikendada, lühendada või lõpetada oma broneeringuid
§  Pääseda ligi oma lepingutele ja arvetele
§  Teha makseid endale mugavaimal viisil

Ühtlasi, sa ei pea liikuma paigalt ega helistama või saatma meili meie esindusele. Saad teha kõike rakenduses igal ajal – 24/7!

Kui näed rakenduses masinat, siis saad selle rentida või broneerida KOHESELT! Pole vaja helistada või esindusse kohale tulla. LIHTNE, eksole?

Läbipaistvad hinnad, mingeid varjatud tasusid pole ja rentimise protsess võtab aega vaid mõne minuti, nii et säästad oma väärtuslikku aega.

Tahad säästa veelgi rohkem aega? Sellisel juhul toimetame renditud tehnika sinu ehitusplatsile kohale ja sa ei pea mitte millegi pärast muretsema!

Kas oled juba proovinud AVESCO RENT teenuseid?
Siin on põhjused, miks meiega on nii LIHTNE:

Kvaliteetne masinapark. Kas oled kuulnud CAT brändist? Oleme Caterpillar masinate ametlikud esindajad Eestis. Võimalik, et oled kuulnud ka teistest premium brändidest, nagu Haulotte, Husqvarna, Kaeser või Humbaur – meie juurest leiad ka nende tehnika!

Uued masinad. Töö peab olema LIHTNE, mistõttu ei tohi olla muret, kas ja kui hästi masin töötab. Seetõttu on kõik meie masinapargis saadaval olevad masinad maksimaalselt kolm aastat vanad.

Üle kogu Eesti. Oleme seal, kus meid vajad! Ükskõik, kus sa ka ei asuks, meie tehnika jõuab sinu ehitusplatsile, tööstusesse, taluõuele või üritusele!

Meie eksperdid on alati valmis aitama. Kas vajad abi masina rentimisega või projekti jaoks sobiva lahenduse leidmisega – meie meeskond on sinu jaoks olemas olgu su mure suur või väike.

www.avesco-rent.ee

Meiega on LIHTNE!

App Privacy

The developer, Avesco Rent OU, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like