Screenshots

Description

LivHi, Türkiye’nin Tek Bonus Para Kazandıran Sosyal Alışveriş Platformudur! LivHi ile internet alışverişlerinizden ve etrafınızdaki yerel işletmelerden vereceğiniz siparişlerden kat kat bonus paralar kazanabilirsiniz! Her yerde alışveriş, her siparişte bonus!

LivHi kullanıcıları bütçelerine nasıl tasarruf sağlarlar?
İnternet alışverişlerinizde sipariş vermeden önce LivHi’den indirim kodları alabilir ve aynı zamanda kazanacağınız bonus paralar ile her zaman alışverişlerinizden bütçenize tasarruf sağlarsınız.
Eski ve karmaşık bonus para kazandıran online platformları artık unutun. LivHi ile dünyadaki ilk ve kullanıcı dostu ara yüzü ile hizmet veren, tek tıklama ile alışverişlerinizden bonus paralar kazandıran LivHi online platformunu kullanarak, bugüne kadar alışverişlerinizde hiç yaşamadığınız kazançlı bir deneyimi yaşamış olacaksınız.

LivHi, kullanıcılarına nasıl zaman kazandırır?
Günümüzde çok fazla online mağaza ve bu mağazalar da çok fazla ürün çeşidi var. Aradığınız ürünü online olarak seçebilmek bazen gerçekten baş ağrıtıcı olabiliyor. Bazı ürünleri satın alırken örneğin: dijital ürünler, bebek ürünleri vb. gibi ürünler hakkında daha profesyonel bilgi ve daha önce satın alan ya da kullanan kişilerin yorumlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. LivHi tüm bu sorularınıza Hi Sosyal Platform uygulaması ile çözüm sunuyor. Hi sosyal uygulama platformumuzda alışveriş konusunda uzman kişiler her zaman aklınızdaki sorulara cevap vermekten mutluluk duyarlar. Hi Sosyal platform uygulamasında cevap verdiğiniz sorulardan puan kazanırsınız. Bu puanlar yükseldikçe platform içerisindeki kullanıcı seviyeniz de yükselir. Bu durumda LivHi’den hediyeler de kazanabilirsiniz! LivHi’nin Hi Sosyal platform uygulaması ile aklınızdaki tüm sorulara her zaman kısa sürede cevap alabilirsiniz. Hi Sosyal platform uygulamasında arama bölümünden aklınızdaki soruların cevabını çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Alışveriş konusunda deneyimli kullanıcılar her zaman sorulan sorulara hızlıca cevap vermeye çalışırlar. Aradığınız cevabı arama bölümüne yazarak kolayca cevapları kontrol edebilirsiniz. Bu LivHi kullanıcılarının daima zamandan tasarruf etmelerini sağlar.

What’s New

Version 2.0.26

Hesaba giriş optimize edildi.

App Privacy

The developer, LivHi Group Limited, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like