Screenshots

Description

Оновлення —2021!

Додаток для смартфонів та планшетів «Сингента Україна» - незамінний помічник сільгоспвиробника! Він стане у нагоді агрономам, власникам та директорам компаній, що пов’язані із вирощуванням сільськогосподарських культур, студентам аграрних ВУЗів та усім професіоналам аграрного сектору.

Оновлений каталог засобів захисту рослин та гібридів компанії Сингента , умови їх використання, сервіси для клієнтів, довідкова інформація, агрономічні калькулятори та контакти спеціалістів тепер завжди з Вами завдяки програмі для мобільних пристроїв «Сингента Україна».

Завантажте програму на свій смартфон і у Вас завжди з собою буде надійний помічник у Вашій нелегкій праці, адже, після встановлення, програма не потребує доступу до мережі Інтернет для своєї роботи!

Основні розділи програми:
• Засоби захисту рослин компанії «Сингента»
• Гібриди компанії «Сингента»
• Агрономічні калькулятори
• Довідкова інформація (особливості використання ЗЗР, основні хвороби та шкідники культур тощо)
• Контактна інформація

Новий легкий дизайн та зручна навігація по розділам додатку дозволяє отримувати більше задоволення від користування, а можливість пошуку по кожному із розділів програми економить Ваш час для знаходження потрібної інформації.

Додаток «Сингента Україна» буде постійно оновлювати та додавати нову інформацію, тому уважно слідкуйте за повідомленнями аби не пропустити нові цікаві речі

What’s New

Version 8.1.4

Найцікавіша інформація з демо полів компанії Syngenta тепер у додатку!
- Перелік демо 2021 із схемами захисту
- Відео огляди з демо полів за 2021 та 2020 рік - від посіву до збору врожаю!

App Privacy

The developer, Syngenta, TOV, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like