Tellwe Kahve Tarot Astroloji 4+

Mutlucu Co

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Gerçek falcılara makul ücretlerle reklamsız fal baktırmak artık sadece mobil cihaz kullanarak mümkün. Üstelik iki günde bir ücretsiz kahve falınız ve tarot falınız, telve uygulamasında tamamen bedava. TELLWE CANLI FAL bakan usta falcılar ile bire bir karşılıklı chat yapın. Nöbetçi falcılar 24 saat hizmetinizde.

Sadece kahve falı ve tarot değil, katina aşk falı, yıldızname, falcıya özel fallar gibi çok ilginç ve değişik fallar var. Telve'de kayıtlı yüzlerce aktif falcımızdan seçerek istediğiniz fal tipine baktırın ve falınızın yorumunu, sorularınızın cevabını öğrenin. Falcılarımızın kendi tecrübeleriyle yarattıkları yüzlerde değişik fal çeşidini inceleyin ve fal baktırın.

Uygulamalar haricinde Tellwe mobil veya desktop web sitemizde (tellwe.com) falınıza baktırabilir, aynı kullanıcı hesabınız ile tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Daha çok fal seçeneği ve ödeme yöntemi için mobil sitemizi kullanın.

What’s New

Version 4.6.6

Falcılar yaptığınız yorumlara emoji bırakabilecek.

App Privacy

The developer, Mutlucu Co, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment